PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015211}

Barbarzyńcy

Barbarian
6,2 17 726
ocen
6,2 10 1 17726
6,6 16
ocen krytyków
Barbarzyńcy
powrót do forum filmu Barbarzyńcy

Ciekawy pomysł, jednak w moim odczuciu stracony potencjał. Pewne wątki (zwłaszcza dotyczące podziemi i seryjnego mordercy) powinny być bardziej rozbudowane dla podtrzymania atmosfery grozy i opowiedzenia pełniejszej historii. Według mnie najlepsza scena to ta, w której Tess odkrywa nowe korytarze, schodząc głębiej i głębiej, aż dociera do miejsca z klatkami do przetrzymywania ludzi. Ukazanie kobiety-monstrum i nagły przeskok do nowego bohatera zepsuł klimat...Od tej pory czułam jakbym oglądała coś na wzór komedio-horroru typu Straszny Film :D Ale to tylko moja opinia. Być może czepiam się szczegółów...

ocenił(a) film na 2
Krwawa_Milady

masz racje a ten gosciu co bym włascicielem domu , to powinien tylko w komediach grać , przygłup jakiś , wogle malo sie dzieje w tym fimie , straszna kupa

brof

przeciez o to chodziło by tak grał

ocenił(a) film na 4
Krwawa_Milady

Byłoby super, gdyby to było coś komediowo-horrorowego. Niestety było po prostu głupio i nudno.

ocenił(a) film na 7
Krwawa_Milady

Miałam to samo wrażenie, że druga połowa ma jakieś komediowe zacięcie. Może byłoby to ok, gdyby cały film był taki, ale pierwsza połowa była zupełnie inna.

Krwawa_Milady

A wytłumaczy mi ktoś (chyba że coś przegapiłem) na jak ciul pokazywali te wątki z Frankiem? Czy to była jakaś retrospekcja???

ocenił(a) film na 4
bernauk

Pokazali, że porywał, więził i gwałcił kobiety, a potem córki. Tak powstał ten potwór z podziemi.

ocenił(a) film na 6
Krwawa_Milady

Takie same wrażenia odniosłam. Film mi się ogólnie podobał, bo trzymał w napięciu i był ciekawy, ale faktycznie trochę zmarnowany potencjał. Druga połowa filmu nieco go zepsuła, tak jakby pierwsze 40 minut kręcił jeden reżyser, a resztę ktoś inny. Oczekiwałam czegoś więcej i trochę innego wątku, niż ten ze zmutowaną kobietą, ale pomimo wszystko dobrze się to oglądało i uważam, że film jest wart zobaczenia.
A swoją drogą, byłam pewna, że świrem jest ten Keith i, że przetrzymywał te kobiety, w którymś z tych domków w sąsiedztwie. Może to by było zbyt oczywiste, ale naprawdę nieźle pokierowali tą postacią na takiego właśnie podejrzanego typa ;))

ocenił(a) film na 7
Paulaaa8

No tak, o to chodziło żeby widzowie sądzili że czarnym charakterem jest Keith. :)

ocenił(a) film na 3
Krwawa_Milady

Dokładnie moje odczucia. Pierwsze minuty były bardzo ciekawe! Szkoda, że nie rozwinęli tematu klatek i podziemnych tuneli/labiryntów. W zamian dostaliśmy nowego bohatera, a film stał się jakąś niesmaczną parodią. Głupota głównych bohaterów mnie po prostu przeraziła...wielka szkoda!!!

ocenił(a) film na 2
Krwawa_Milady

Właśnie ten przeskok w akcji wszystko popsuł.Ja aż zatrzymałem film i sprawdzałem tytuł czy na pewno nie wskoczył mi jakiś inny film przez przypadek he he.Liczyłem na horror z jakimiś psycholami którzy będą terroryzować główną bohatekę,a nie z jakimś cycatym mutantem :D.Ten film to gówno przez duże G.Kto takie coś wymyśla ?.A końcowa scena u tego bezdomnego,co ten typ zrzucił klientkę z tej wieży żeby ta mutantka skoczyła za nią,to nie wiedziałem czy śmiać się,czy jednak płakać nad tą całą głupotą.Daje jedynie 2 za fajny klimat w tych piwnicznych korytarzach.Reszta to dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones