PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794476}

Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy

Barbie: Dolphin Magic
5,8 1 236
ocen
5,8 10 1 1236
Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy
powrót do forum filmu Barbie: Delfiny z Magicznej Wyspy

Gdy byłam młodsza uwielbiałam oglądać filmy o Barbie. Z zainteresowaniem siedziałam i czekałam na to, co się wydarzy. Niestety ten film nie potrafił mnie zaciekawić.. A TO DLATEGO, ŻE TO CO ZROBILI TO PORAŻKA. Eh wygląd postaci jest po prostu.. kiepski według mnie :/ Młodsze siostry Barbie wyglądają mało anatomicznie: za duża głowa, wąska talia, długie nogi i małe stopy. Tylko Barbie, Ken, Isla i Marlo wyglądają nawet okej. Bardzo lubię rysować i dlatego zwracam uwagę na takie rzeczy jak anatomia. Dialogi czasami są po prostu irytujące np. gdy Chelsea i Stacie ze sobą rozmawiaja albo gdy Isla przedstawia Barbie swoje delfiny, eh.. A fabuła jakaś taka nijaka. W dodatku mam wrażenie, że film się dłuży, a ma on tylko 63 min. Podsumowując film na pewno zaciekawi młodszą widownię w wieku od 5 do 8 lat jak nie więcej. Mnie niestety film rozczarował :/ Daję 4/10 za chęci i pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones