PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666957}

Barbie: Księżniczka i Piosenkarka

Barbie: The Princess & The Popstar
6,2 4 138
ocen
6,2 10 1 4138
Barbie: Księżniczka i Piosenkarka
powrót do forum filmu Barbie: Księżniczka i Piosenkarka

Piosenki

ocenił(a) film na 9

Bardzo przyjemna bajka i świetne piosenki :) Nasze dzisiejsze pseudogwiazdki powinny sobie ją obejrzeć, to może by się czegoś nauczyły.
I szczerze powiedziawszy film z polskim dubbingiem jest o niebo lepszy nisz oryginalna wersja.

elninka

Ciekawe jakim cudem tam pisze "Film czeka na swoja premierę" jak ja już mam ten film.

ocenił(a) film na 9
areczek_wierny

Też się nad tym zastanawiałam, ale w końcu dałam spokój. Tak samo nie można dodać opisu jakiegoś filmu jeśli nie podasz linku do strony źródłowej - a ja opisuje filmy sama po uprzednim obejrzeniu. PARANOJA

areczek_wierny

Redakcja zajmuje się ważnymi premierami, a więc bajki i filmy mniej popularne są spychane na dalszy plan. Kontrybucje do premier wróciły, a więc i wreszcie filmy, które zalegają zostaną uzupełnione o datę premiery i będzie można ocenić.
W ciągu kilku (dwóch-trzech, tak myślę) dni będzie można ocenić bajkę.
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 8
julCia69

ładne 2-3 dni, nawet na YT już jest

Sellesa

Gdyby to ode mnie zależało. Odpowiednie informacje czekają, ale kolejka jest długa widocznie. Ja więcej nic już nie mogę zrobić. Przepraszam.

areczek_wierny

Bajkę już można ocenić.
Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 9
elninka

masz rację piosenki świetne i z przekazem :) ale to jak w każdej części filmu o barbie :)

ocenił(a) film na 9
elninka

+ zachęcam do przesłuchania również angielskich wersji piosenek :) moim zdaniem angielskie nie umywają się do polskich które wyjątkowo bardzo mi się podobają :)

ocenił(a) film na 10
elninka

W polskiej wersji językowej piosenki są okropnie przetłumaczone. Na przykład, powinno być:
''Wstaje słońce
Krótko po dwunastej
Robie śniadanie dla siebie
Zostawiam pracę komuś innemu''

A jest tak:
''Już dzień
Południe zbliża się
Śniadanie zaraz zjem
Niech pracuje inny ktoś''

ocenił(a) film na 1
Albinavonroth

Okropnie zrobiony film. Szkoda czasu na oglądanie tego badziewia. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
maciejeczek5

Ujdzie, ale bardzo słabo, Lepiej zrobiona pod względem graficznym. Ale co się dziwić- Księżniczka i Żebraczka już swoje lata mają. Mimo wszystko jestem za piosenkami i historią poprzedniej "wersji".

ocenił(a) film na 10
maciejeczek5

Dlaczego mi odpowiadasz. nie wiedząc co mam na myśli?

ocenił(a) film na 3
elninka

Moim zdaniem piosenki są strasznie podobne do tych z poprzedniej wersji tej bajki. Więc mi się średnio podobały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones