PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96099}

Bardzo długie zaręczyny

Un Long dimanche de fiançailles
7,3 20 189
ocen
7,3 10 1 20189
7,6 5
ocen krytyków
Bardzo długie zaręczyny
powrót do forum filmu Bardzo długie zaręczyny

Film dostarczył mi wielu skrajnych emocji. Strasznie mi się podobało jak zgrabnie przemycony był tam czarny humor, to trzeba naprawdę umieć. Tautou jak zwykle czarująca i urzekająca, trudno się jej oprzeć nawet gdy momentami jej twarz nie mówiła nic... Gaspard Ulliel jak zwykle fantastyczny. Niesamowite widowisko, a zawiła historia doprowadziła do tego, że na pewno obejrzę film po raz kolejny. Jedyne czego mi brakowało to lepszej muzyki.

ocenił(a) film na 7
Divine

zgadzam się!
Równiez brakowało mi muzyki, która przecież, nie ukrywając, znaczy baaardzo wiele o odbiorze filmu.

Divine

Film moim zdaniem zaskakująco dobry. Zasiadając do filmu nie spodziewałem się jakiejś większej rewelacji, ale na szczęście zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Uwielbiam w filmach takie wojenne i melodramatyczne klimaty, do tego fabuła jest wciągająca i opowiedziana w ciekawy sposób, a jakby tego było mało, Audrey Tautou moim zdaniem zagrała po prostu znakomicie swoją postać, one jest wprost stworzona do takich ról. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones