PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732}

Bardzo dziki Zachód

Wild Wild West
6,1 76 281
ocen
6,1 10 1 76281
3,4 8
ocen krytyków
Bardzo dziki Zachód
powrót do forum filmu Bardzo dziki Zachód

A mnie się podoba.Ciekawy,czasem zabawny film przygodowy z dobrą obsadą.Polecaw wszystkim co niedzielnym popoludniem chcą zobaczyć sympatyczny film z ciekawą akcją w fajnych plenerach.

ocenił(a) film na 9
adammarzenka

Całkowicie się zgadzam. Film pełen humoru i zapierających dech efektów specjalnych.
A pająk był super! :))

ocenił(a) film na 7
adammarzenka

Właśnie! Ci wszyscy krytykanci próbują ten film zdyskredytować za to, że nie jest typowym westernem, typową komedią, albo w ogóle że nie jest typowy. A nie jest. Tylko czy to musi być wada? Moim zdaniem ten film to bardzo ciekawa mieszanka stylów. Komedia sci-fi osadzona w klimatach Dzikiego Zachodu (klimatach a nie realiach). Jest nawet wątek polityczny! Lubię Willa - co prawda 'Wild Wild West' nie przebije 'MIB', oglądając go mam wrażenie jakby scenarzysta wymyślał historię specjalnie pod kątem niedzielnego popołudnia z browczykiem w ręku. 7/10... za nietuzinkowość.

adammarzenka

Zgadzam sie z tobą, omijałam zawsze ten film szerokim łukim, bo po tym co czytałam, byłam przekonana, że to szmira. Tym czasem wczoraj z nudów obejżałam i pełne zaskoczenie, momentami naprawde bardzo zabawny, sporo pomysłowych gagów, świetny Will Smith, taki filmik na wolne popołudnie, miło spędziłam czas ;).

ocenił(a) film na 8
adammarzenka

Mnie się też podobał, dzięki roli Willa Smitha.Najciekawszy był ten super wyposażony pociąg, zrobiony z pomysłem.Serdecznie polecam xD

ocenił(a) film na 10
adammarzenka

Dla mnie wręcz rewelacyjny moja ocena to 10/10, choć oceniłem go już parę lat temu. Dzisiaj mógłbym trochę obniżyć ocenę ze względu na wiele doskonałych filmów jakie nas otaczają ale tego nie robię. Dawniej byłem strasznie zachwycony tym filmem dziś tylko mi się podoba. Ale jest coś w nim co przyciąga i zachwyca. Polecam. A ci którym się nie podoba to już ich sprawa niech sobie oglądają jakieś nudne dramaty, wyspecjalizowane filmy psychologiczne, niech się zastanawiają nad sensem życia, itp...
Mi wystarczy krótka chwila poświęcona filmowi WILD WILD WEST. I wszystko robi się proste i przyjemnie ;]

użytkownik usunięty
adammarzenka

Mi równiez się podoba :) jest wesoły i sympatyczny. Nie ma powaznych niedociągnięć., grają dobrzy aktorzy. . . O wiele lepszy od choćby Legalnej Blondynki którą się tak wszyscy zachwycają. Albo od Transformerów :)

adammarzenka

Film ciekawy, może dlatego że wydaje sie realistyczny, machiny sterowane siłą, całość pomysłowa, a mimo to film chyba niedoceniany, film o którym sie szybko zapomina, a szkoda bo jest lekki i przyjemny w odbiorze z gatunku tych które niezaszkodzi obejrzeć jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7
waldus_5

nie twierdzę, że ten film ogólnie jest rewelacyjny, ale chyba nie ma drugiego takiego prawdziwego steampunkowego filmu.. szkoda że gatunek się nie przyjął, bo potencjał ten gatunek ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones