PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732}

Bardzo dziki Zachód

Wild Wild West
6,1 76 281
ocen
6,1 10 1 76281
3,4 8
ocen krytyków
Bardzo dziki Zachód
powrót do forum filmu Bardzo dziki Zachód

- byłby to może kolejny przewidywalny film (wiadomo, bohaterowie zawsze zwyciężą), ale znakomita gra aktorów wniosła pewną nieobliczalność. I druga ważna wartość, niezwykle wysoki poziom efektów specjalnych, które wzmacniają... komizm - pół-człowiek na wózku zamieniający się w jakby pająka z awarią płynu hydraulicznego, albo wielki, kroczący pająk, czy pociąg unoszący się na "nogach" czy pewne rozwiązania techniczne w pociągu Gordona - to jest po prostu zabawne, nie służy tylko oszołomieniu realizmem. A realizm też wprawia w podziw - te kunsztowne złocenia w dawnym stylu na urządzeniach czy przedmiotach technicznych, to najpierw musiało być przez kogoś z świetnym zmysłem artystycznym zaprojektowane, następnie komputerowo, czy inaczej, powołane do istnienia. Godne podziwu, ja czegoś takiego w kinie nie widziałem.

ocenił(a) film na 5
Wydmin

Ja też dziwię się tylu złotym malinom ale ocena jest zrozumiała. Mimo wielu dziwnych rzeczy film miał jednak niezłe momenty.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Film jest jednym fajnym momentem - akcja, humor, wyobraźnia twórców, do tego doskonałe kreacje aktorskie - 6,1, jak jakieś bezsensowne głupoty mają po 7,5 to moim zdaniem jakieś nieporozumienie

ocenił(a) film na 5
Wydmin

Jak dla mnie to całkiem niezły film na leniwy wieczór. Nie należy do najwybitniejszych, ale na pewno też nie jest zły.

ocenił(a) film na 4
Wydmin

Mnie dziwi, że ten film ma wyższą ocenę od filmu Kowboje i obcy. W tamtym filmie było więcej potencjału.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Zgadzam się z Tobą. Ocena 6,1 dla tego przefajnego filmu, jak niektóre głupoty mają po 7,5 to jakieś nieporozumienie

ocenił(a) film na 8
tari_tari

Filmweb nie jest w ocenach miarodajny. Choć bywają tu na forach bardzo błyskotliwe i głębokie wpisy.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Dokładnie. Często takie wpisy, umieszczone po głębokim przemyśleniu filmu są bardziej obiektywne i trafne niż recenzje etatowych recenzentów tego portalu

ocenił(a) film na 7
tari_tari

No panowie z ocenami 4 i 10 się porozumieli w normalny sposób niż rzucanie bluzgami, obraźliwymi tekstami i ogólnie tak by się nienawidzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones