PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871820}
4,7 5 730
ocen
4,7 10 1 5730
2,4 10
ocen krytyków
Bartkowiak
powrót do forum filmu Bartkowiak

Bartkowiak

ocenił(a) film na 3

Jeśli lubisz szybką akcję, świetną grę aktorską, zero drętwych dialogów, rozbudowane postacie i charaktery każdego aktora i aktorki, oraz inne rzeczy których jeszcze nie wypisałem a zobaczyłeś je w "diablo wyścig o wszystko" to ten film jest dla Ciebie. (Tak, to był sarkazm)



ocenił(a) film na 3
komar_gda

O jejku, ale naprawdę nie dość że scenariusz jest sztampowy, czarny charakter przerysowany, to już pod koniec ktoś położył lachę na wszystko. 2 razy oglądałem ostatnią scenę z Chabiorem, bo myślałem, że coś przeoczyłem, ale nie... tam zwyczajnie nie ma ujęć, które by pokazywały logiczny ciąg wydarzeń - w jednym momencie wszystko ok, bohater ma się dobrze, a w drugim ujęciu już go złapali i pokonali - ?? ?? ??

A nawet walki Pawłowskiego z Blizną wypadły nieźle, ale już końcówka z Topą to jakaś parodia, znów nie mająca nic sensu. Komedie romantyczne może są kiepskie, ale przynajmniej wszystkie sceny w nich nakręcono, tu nawet tego nie ma.

ocenił(a) film na 3
RipRoy

On dostał paralizatorem. Ale ogółem to tak jak Szanowny Pan pisze, wszystko sztampowe. Nawet nazwa klubu "ring". Jak to zobaczyłem to aż "czekając na sobotę" z klubem Nokaut mi się przypomniało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones