PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1252}
7,6 28 337
ocen
7,6 10 1 28337
7,8 29
ocen krytyków
Barton Fink
powrót do forum filmu Barton Fink

Eh, teraz bałabym się obejrzeć ten film, bo jak tu weszłam, było 666 głosów... Czy to moze mieć jakiś związek z tym filmem][?] heh

ocenił(a) film na 10
Californian

Pewnie, że ma ;] ja oddalem przed chwilą 667 glos ale nie ocenilem go na 6 tylko na 10, MAJSTERSZTYK!

użytkownik usunięty
Californian

żaden film w życiu mnie tak nie wkurzył. Dla niecierpliwych to prawdziwe PIEKŁO, droga przez mękę, katorga. Choć to nie jest zły film. Z tym że nie dla wszystkich, interpretacje pomysły, ok, zaś przewlekłość filmu, naciąganie emocji do granic- u niektórych widzów angażujących się w film(takich jak ja) powoduje nie zachwyt, ale skowyt.

I to pieprzone pudełko na końcu filmu, z którym chodzi sobie jakby nigdy nic i go nie otwiera. To dopełniło czary goryczy. Mimo że zrobił na mnie tak wielkie wrażenie- nadal mam do niego nie podziw , a awersję. Szkoda bo przez to nawet Fargo nie oglądałam, choć mam i się przymierzam. Nie wspomnę o "To nie jest kraj dla starych ludzi" - też mam stracha.
A może wezmę coś na uspokojenie przed ;). Chociaż po prostu racxzej sobie daruję, tak jak i Jarmuscha. Tego też rozpoznam na kilometr i mimo że czasami mnie urzeka, to przeważnie zanudzi i wpieni z nudów. Jak "Truposz" np. Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, ale jesli ktoś nie ma stalowych nerwów- nie polecam. Brrr.

Z filmów o piekle bardzo podobał mi się "Harry Angel".

Californian

ehh, jaże wieli związek ta liczba ma z tym filmem, obejrzyj a się przekonasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones