PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1252}
7,6 28 314
ocen
7,6 10 1 28314
7,9 28
ocen krytyków
Barton Fink
powrót do forum filmu Barton Fink

Słaby

ocenił(a) film na 4

Film słaby, nic sie nie dzieje, fabuła wogóle nie jest wciagajaca watki komediowe żenujące, dialogi slabiutkie równiez aktorstwo według mnie słabe o ile goodman w miare nieźle to turturro zagral słabo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Bodzepor

Może i jest w nim sporo symboli i alegorii ale to wcale nie znaczy ze ten film ma mi sie podobać tak jak napisałem wczesniej jest dla mnie nudny,a wątki komediowe żenujace ogladałem go raz i tyle. Owa symbolika wcale nie sprawia przynajmniej jak dla mnie ze ten film się lepeij ogląda. Zabawny jesteś, skoro nie przemawiaja do mnie nawiązania z tego filmu to znaczy ze mam niskie IQ niech i tak dla ciebie będzie i tak nie ma to żadnego znaczenia, rozumiem tez ze skoro oglądałes ten film 3 razy czyni to z ciebie człowieka wybitnie inteligentnego. Gratuluję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Giuseppe_Baldini

Chyba załosne nie jest stwierdzenie ze płytcy ludzie ocenija innych wogole ich nie znajac lecz prawdziwe zastanów sie nad tym zanim kogos obrazisz geniuszu i znawco.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
tiger777b

trollowaniem nie jest chyba wyrazanie własnej opinii, ale jesli według ciebie jest to po co odpowiadałes na załozony przeze mnie temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Bodzepor

Mnie zarzucasz glupote ale to twój powyższy post świadczy o twojej inteligencji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
tiger777b

Turturro słabo? Najwidoczniej zbyt mało filmów z nim widziałeś. Moim zdaniem jedna z najlepszych Jego ról. Film oglądałam pierwszy raz, ale z pewnością wrócę do niego przy najbliższej okazji, próbując zinterpretować go na własny sposób :)

ocenił(a) film na 4
Jezula

Nie wiem czy zbyt mało być może jak narazie 13 filmów i jest to glównie aktor drugoplanowy, najlepiej według mnie zagrał w do the right thing. Ja do tego filmu juz nie wrócę bo poprostu mi sie nie podobał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Xerxo

musze sie zgodzic z zalozycielem tematu, tak tak, jestem glupi i slaby., naprawde trzeba byc einsteinem zeby wylapac alegorie w tym filmie, gratuluje wszystkim tym ktorym sie to udalo, pomimo wielkiej głebi tego filmu, mnie nie wciagnal, aktorstwo bylo wg mnie irytujące momentami, klimat byl fajny ale dluzyl sie strasznie

ocenił(a) film na 9
grafek

Zabawni są ludzie którzy twierdzą, że oceniaja film słabo, a wystawiają mu ocenę dobrą. Narawde ubaw po pachy. Szczycisz sie tym ze zrozumiałeś o co w tym filmie chodzi? Sorki, ale tam zagadki żadnej nie było, ten film to czysta rozrywka. Absolutnie zasłużone złote palmy.

ocenił(a) film na 7
Xerxo

z tego co widze, to wszyscy sie tym szczyca a jesli ktos mowi inaczej to jest besztany.nigdzie nie napisalem, ze ten fllm jest zly, biorac pod uwage wlasnie te wszystkie symbole itd+ dobry klimat, to lacznie daje dobry film stad moja ocena

ocenił(a) film na 7
Xerxo

bo widzisz glownymi argumentami, ze zacytuje jest np" Niezrozumienie symboli i alegorii sprawia, że nie jesteś w stanie zrozumieć przesłania filmu i dlatego widzi ci się nieciekawy." , ." W czasie seansu nie wychwyciłeś ANI JEDNEJ alegorii czy tez symbolu, bo do twojej pustej bani nawet nie przyszło, że tam coś takiego może być"autor mowi, ze nie podobala mu sie gra aktorska czy dialogi a wszyscy szczycacy sie znajomoscia alegorii znawcy beda mu na sile wciskac to, ze ten film jest genialny bo oni dostrzegaja ukryty przekaz, no dajcie spokoj;D

ocenił(a) film na 9
grafek

ale po co się glupio usprawiedliwiasz skoro stwierdzieś jednak że uważasz film za dobry? troche to sie kupy nie trzyma, no ale co kto lubi

ocenił(a) film na 7
Xerxo

usprawiedliwam? uwazasz mnie za zabawnego, az mi sie przypomniala scena z goodfellas z pescim;D funny how? ;D pisze w imieniu swoim i chyba autora bo wydaje mi sie, ze zrozumialem jego intencje. jest wyzywany od kretynow i bezmozgow bo nie dostrzega czegos co jak sam napisales "Sorki, ale tam zagadki żadnej nie było, ten film to czysta rozrywka." a inni robia z tego niewiadomo co a facet normalnie pisze, ze nie podobala mu sie gra aktorska czy fabula

ocenił(a) film na 6
grafek

Moja ocena 6/10 :)

ocenił(a) film na 7
tiger777b

świetna rola, ale myślałem że wątek bardziej sie skomplikuje, troche słabe zakończenie. 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones