PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4066}

Barwy nocy

Color of Night
5,7 6 156
ocen
5,7 10 1 6156
4,2 6
ocen krytyków
Barwy nocy
powrót do forum filmu Barwy nocy

3/10

ocenił(a) film na 3

Meczaca nuda ktora miejscami doprowadza mnie do irytacji;za rezyserie wzielo sie jakies beztalencie;durna scena poscigu ktora kompletnie nie ma sensu,doktorek na sto procent nigdy nie bral udzialu w takich "wyscigach"az tu nagle gaz w podloge i zaczyna sie niby akcja.Dlaczego w ogole ucieka?Pierwsza i naturalna reakcja to ZATRZYMANIE SIE!A wpychanie pod pociag?Z ktorej strony bym nie byl to wyjscie z tej "mrozacej krew w zylach"sytuacji jest proste,albo wrzucam wsteczny,albo jedynke(gwoli scislosci R albo D)I jeszcze ten naiwny,oklepany moment gdy bezdomna wychodzi na jezdnie z wozkiem wyladowanym smieciami.Zenada i wstyd dla Willisa,ale z drugiej strony wspolczuje mu tych scen z Jane March,dziewucha po nieudanej operacji plastycznej nosa,szczurzej twarzy i uszach elfa jest kompletnie aseksualna,a jej anorektyczna figura nijak nie wzbudza we mnie checi na sex.

libertyn_24

W kategorji " Najbardziej irytujący autor recenzji" miałbyś duże szanse na pierwsze miejsce

ocenił(a) film na 3
HRA

'Kategorii",nie kategorji...

libertyn_24

No właśnie ,"kategorii". Dobrze, że zwróciłes mi uwagę, bo błąd jest dosyć haniebny
Dziękuje

użytkownik usunięty
HRA

to bylo po staropolsku

libertyn_24

takich bzdur juz dawno nie czytalem. co ty masz miedzy uszami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones