PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4066}

Barwy nocy

Color of Night
5,7 6 156
ocen
5,7 10 1 6156
4,2 6
ocen krytyków
Barwy nocy
powrót do forum filmu Barwy nocy

Trudno powiedzieć, co tam było ważniejsze dla akcji: patologia bohaterki czy jej ostre akcje z Brucem Willisem. Generalnie film jest ciekawy (abstrahując nawet od scen erotycznych), naprawdę w napięciu czeka się na wyjaśnienie pewnych zagadek, samemu próbuje się je rozwiązać, domyślić się "kto?" i "dlaczego?". Przytłaczające jest to, jak bohater jest zaszczuty, jak nie rozumie pewnych zdarzeń (ja też je nie zawsze rozumiem), no prawie jak w thrillerze. Brutalny, ale raz można obejrzeć. Co nieco zobaczyć i się zniesmaczyć.

ocenił(a) film na 9
agatha

Zniesmaczyć?
No właśnie o to chodziło producentom filmu "co nieco zobaczyć i się zniesmaczyć". Scenarzysta myślał o fabule któa jest bardzo interesująca, ale sama by się nie sprzedała. Tylko niestety przez to na dłuższa metę pamięta się tylko "sceny".

ocenił(a) film na 3
oxygen64_net

No ja nie tylko "te" sceny...
Chociaż też. Najbardziej pamiętam jak Bob (przyjaciel) przeleciał przez szklane drzwi, których fragmenty "nieco" go poprzebijały (ohyda), a także jak strzelano z takiej pukawki na gwoździe (potem coś podobnego wykorzystano w polskim "Bilboardzie" :))

ocenił(a) film na 9
agatha

Bo jesteśdziewczyną
Może dlatego że jesteś dziewczyną zapamiętałaś inne fragmenty, niż np. scene w basenie, czy pod prysznicem...

ocenił(a) film na 3
oxygen64_net

Chyba źle mnie oceniasz...
Ej, "tamte" fragmenty też zapamiętałam, ale to nie jest chyba powód żeby się jarać, że ktoś z kimś w basenie albo pod prysznicem.

agatha

niby twoim zdaniem dobry, a dajesz 3??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones