PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802503}
6,6 1 351
ocen
6,6 10 1 1351
Batman: Gotham by Gaslight
powrót do forum filmu Batman: Gotham by Gaslight

Film zdecydowanie lepszy od komiksu, głównie z tej przyczyny, że w oryginale bardzo łatwo jest domyślić się kim jest morderca, w filmie natomiast czeka nas niemałe zaskoczenie. Na szczęście nie jest to wierna adaptacja pierwowzoru, a jedynie luźno oparta na nim historia, co też jest na plus. Trochę niedosytu zostawiło we mnie samo zakończenie, które jest jakby... urwane, otwarte, nie jest zakończeniem sensu stricto, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie. To, plus motyw trzech młodych Robinów pozostawia nadzieję, że kiedyś być może powstanie kontynuacja? Generalnie film bardzo ciekawy, jak większość animacji od DC trzyma poziom. Czekam na kolejne :)

ocenił(a) film na 10
kashino_rei

Też trochę mnie to zdziwiło, to zakończenie, jakby zabrakło jakiejś kropki nad "i" (więzienie? zarzuty? sąd?). Niemniej jednak porządny film animowany z Batmanem w alternatywnej rzeczywistości.

ocenił(a) film na 6
mac1991seth

Ah dokładnie to samo myślałam! Co było dalej? Bruce wróci do więzienia? Jak się wybroni? Czy to, że morderstwa ustały gdy został skazany nie przekona wszystkich że to on był Rozpruwaczem?
Tyle pytań! Tak mało odpowiedzi :(

ocenił(a) film na 8
talesniczek

Barbara (jeśli oczywiście nie popełniła samobójstwa) i tajny pokój w jego domu będą wystarczającymi dowodami obciążającymi Gordona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones