PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749173}

Batman: Mroczne czasy

Batman: Bad Blood
6,4 3 974
oceny
6,4 10 1 3974
Batman: Mroczne czasy
powrót do forum filmu Batman: Mroczne czasy

Oczywiście oceny na filmwebie wystawić nie można.

ocenił(a) film na 7
kalamir

Dokładnie,... Już widziałem. Nieco lepszy od Batman vs Robin... Jednak Gacek nie dostał porządnej animacji od czasów The Dark Knight Returns

ocenił(a) film na 6
SladeDeathstrokeWilson

Tak jak Batman vs Robin był fatalnym miksem świetnych komiksów i pozamykał sobie drogę do możliwości zrobienia lepszych filmów (bo trybunał sów i miasto sów na pewno zasługują na lepszą adaptację) tak wydaje mi się, że BAD BLOOD chciał nawiązać do zbyt dużej ilości komiksów z czego dobre były tylko te Detective Comics stawiające Dicka Graysona w roli Batmana. No to idąc tym tropem, mało tego, że Dick pełni te rolę przez połowę filmu, jest to pokazane nieumiejętnie, to jeszcze druga połowa jedzie po fabule BATMAN INC. VOL2 a tam to już pożal się boże... mało tego, ze komiks był mizerny to jeszcze nawet nie potrafili adaptaować jego dobrych elementów i wyszło co wyszło...

SladeDeathstrokeWilson

czy te animacje sa jakos powiazane chronolgia czy cos? czy wrzucane ot tak?

ocenił(a) film na 6
Freddie

są to adaptacje rożnych komiksów ale ostatnie filmy bazują na komiksach po 2011 tzw. NEW52 i mają ciągłość fabularną, która jest pojawienie się Damiana Wayne'a.

2.19 Son of Batman

2.22 Batman vs. Robin

2.24 Batman: Bad Blood

ocenił(a) film na 8
kalamir

Jeszcze JL: War i JL: Throne of Atlantis zaliczają się do tego continuum filmowego.

ocenił(a) film na 6
barry5800

Jako adaptacje new52, tak. Ja miałem na myśli te stricte o Batmanie.

ocenił(a) film na 8
kalamir

No mi chodzi o to, że 3 filmy o Batmanie, są częścią tej samej serii filmowej co dwa o Lidze Sprawiedliwości, na tej zasadzie co filmy fabularne Marvela itd.

barry5800

dzieki za uzupelnienie :)

kalamir

Jak można go obejżeć " batman : mroczny czas " ?
Czekam na ten film pół roku

XENA123456789

http://www.empik.com/batman-mroczne-czasy-oliva-jay,p1119757665,film-p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones