PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749173}

Batman: Mroczne czasy

Batman: Bad Blood
6,4 3 975
ocen
6,4 10 1 3975
Batman: Mroczne czasy
powrót do forum filmu Batman: Mroczne czasy

Na filmwebie powiązanymi filmami są Batman DCu: Syn Batmana, następnie Batman kontra Robin, czy te trzy animacje tworzą jakąś wspólną historię, czy można oglądać obojętnie w jakiej kolejności?

ocenił(a) film na 7
Bad_Blake

Każda część to osobna historia, ale są miedzy nimi poważne powiązania. W praktyce nie znając dwóch poprzednich, Bad Blood dużo traci. Ja czekam teraz na część czwartą, bo można liczyć na coś ciekawego :D

ocenił(a) film na 7
artur_t

SPOJLER:


szczegolnie jak sie pojawila dodatkowo BATGIRL :)

ocenił(a) film na 7
artur_t

4 cześć to młodzi tytani vs Liga sprawiedliwych? Czy jest film o którym nie wiem.

ocenił(a) film na 7
artur_t

W terii większość nowych filmów animowanych jest powiązanych.
Ale najpierw oglądasz syna potem kotra i na końcu to.
Jeszcze film o flashu i o lidze możesz zahaczyć.

ocenił(a) film na 8
kirmarks

potem te filmy (batmany i oba z ligą) łączą się w filmie Justice League vs Teen Titans. Wiadomo coś może o następnych filmach?

ocenił(a) film na 7
Lares91

Wiesz ja z wiki korzystałem by dowiedzieć się co dalej. z tego co pamiętam film o batmanie ale coś teraz nie mogę tego znaleźć co dziwne.

Lares91

W ostatniej scenie Bad Blood pojawiła się Bat Girl i następny film będzie jej dotyczyć (osławiony Zabójczy Żart) ;)

Raister

Nie Zabójczy żart to adaptacja klasycznego komiksu. I nie ma nie ma nic wspólnego z następną częścią.
Masz tam między innymi historie Barbary Gordon i jak została Oracle i genezę Jokera.

exar_3

Jeżeli w następnej animacji Barbara będzie na wózku to jednak to była kolejna część (świata animacji) , a że skorzystali z klasycznej historii to cóż z tego? Podobnie postąpiono u Tytanów z Kontraktem Judasza :)

Raister

Nie do końca. Bo on potrafią przeskakiwać. Raz klasyka a raz coś nowego.

exar_3

Bo oni przedstawiają klasykę jako coś nowego. Np w normalnej wersji Kontraktu Judasza nie ma Damiana :)

ocenił(a) film na 6
kirmarks

Film o flashu ? jakas podpowiedz ?

ocenił(a) film na 7
coolerss

http://www.filmweb.pl/film/Liga+Sprawiedliwych%3A+Zaburzone+kontinuum-2013-68391 2
http://dcanimatedmovieuniverse.wikia.com/wiki/Category:Films
odpowiedziałem?

ocenił(a) film na 6
kirmarks

FLASHPOINT PARADOX siedzi w tym samym uniwersum ? Bo widze że Wondar Woman wygada inaczej niz ta z War i Throne of Atlantis ...no i jest inna obsada dubbingująca

ocenił(a) film na 7
coolerss

Bo to inna woder woman,to się dzieje jakby w dziwnym monecie.

Bad_Blake

Wypisałby ktoś jakie filmy animowane są ze sobą powiązane?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones