PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116689}
6,5 1 850
ocen
6,5 10 1 1850
Batman: Mystery of the Batwoman
powrót do forum filmu Batman: Mystery of the Batwoman

Świetny film, jak dla mnie mocne 8+. Szkoda że dość trudno to ściągnąć... po dłuższych poszukiwaniach musiałem się zadowolić oryginalną wersją online: http://www.novamov.com/video/4a8c36520813b (Na YT sporo poblokowali :-/ ) Dobra jakość dźwięku/obrazu a i buforuje się całkiem sprawnie. Szkoda że tak szybko się kończy... jednak klimat z TAS rządzi, całe szczęście jest go sporo w nowym ,,Grywalnym'' (przez duże G) Batmanie.

PS.) Wstydź się! Jak to ,,Nie grałem jeszcze w Batman: Arkham Asylum''?!!

użytkownik usunięty
Zbrojny

Bliżej temu do TNBA niż TAS (zwłaszcza jeśli chodzi o te najgorsze odcinki). Lepszy od TDK? Wątpię.

Spoilery!

Za pierwszym razem strasznie się wynudziłem a za drugim oglądało się całkiem przyjemne, ale nie jest to nic odkrywczego. Bane znowu jest najemnikiem, jak w każdej animacji z Batmanem. Muzyka jest jakaś dziwna, mało batmanowa (piosenka na końcu wpada w ucho ale nie nadaje się do filmu o gacku). Przebieg fabuły - Bruce Wayne poznaje bliżej wszystkie kobiety będące Batwoman i dalej nie może rozgryźć tajemnicy? Give me a break. Do tego brak jakiegoś dobrego antagonisty, Pingwin, Thorne i ten łysy są po prostu nudni i nic ciekawego nie robią, Bane daje popis głupoty dopiero pod koniec filmu. Nudy, ale nie oglądało się aż tak źle. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones