PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662102}

Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
7,5 9 797
ocen
7,5 10 1 9797
5,6 5
ocen krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 2
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Podczas finałowej walki Supermana z batmanem, kiedy wpadają do czyjegoś domu na krótko widać plakat z Christopherem Reevem.

hr_dooku

Zapodaję screena http://img204.imageshack.us/img204/9504/reeveposter.jpg

ocenił(a) film na 9
hr_dooku

Dobre :)

ocenił(a) film na 9
Robert831231

nawet batmobil z batmanów burtona się pojawił

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Bardziej mi się podobało, że był nawet mroczniejszy od ostatnich trzech kinowych razem wziętych.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

zaskoczyło mnieto że druga część jest bardzie brutalniejsza od komiksu np SPOILER


Joker w wesołym miasteczku zabija po kolei ludzi albo podczas wystepu w telewizji zabija tego psychiatre ogólnie dużo tu jest krwi a w żadnym batmanie filmowym nie było tyle krwi






ć

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

No właśnie łącznie zabił chyba z 300 osób, a kategoria wiekowa jest pg13 . Nie kumam i nigdy chyba nie skumam tego systemu przyznawania tych kategorii wiekowych. Gdyby w filmie pokazali część tych scen dostał by pewnie R.
"W czerwonym kapturze" też chyba była jakaś krew, ogólnie animacje o Batku zawszę wymiatają :)

ocenił(a) film na 9
Robert831231

animacja według mnie miała lepsze rozwiozania niż w komiksie np jak joker rozbitym kupkiem zabił tego psychiatre to nieźle byłem w szoku no i scena w miasteczku istna poezja dodam do tego śmierć tego grubasa jak w oszukać przeznaczenie zginoł może zrobie recenzjie komiksu jak i ekranizacji mocne 8 /10 się należy

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Szkoda, że nie było retrospekcji z walki Supermana z Arrowem. Ja chyba dam 9 :)

ocenił(a) film na 9
Robert831231

a była taka w komiksie ?

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

Nie wiem, ale z miłą chęcią bym zobaczył dlaczego Oliver stracił to co stracił.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

z różnych powodów mógł stracić rekę

ogólnie jeśli chodzi o zieloną strzałe to jest ciekawy serial poświecony tej postaci

akurat oglądam i nabierząco robie recenzje
http://www.youtube.com/watch?v=vK00Fj-8PZM&list=PLmMimQJjt3JOSOxSuTKmAK0klAAbKN8 q1

ocenił(a) film na 9
mrPARADOKS

A ja mam wrażenie, że nie chciał podobroci przejść na emertyure i Supcio mu ją urwał.

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones