PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662102}

Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
7,5 9 799
ocen
7,5 10 1 9799
5,6 5
ocen krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 2
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Joker Ledgera z TDK (choć zagrany wybitnie), to przy tym psycholu bohater dziecięcych opowieści.

ocenił(a) film na 9
Mayki

Według mnie wszystkie odsłony jokera są przerażające na swój sposób

ocenił(a) film na 10
Mayki

Zgadzam sie z Mayki , i nic nie tlumaczy Nolana ( oba filmy byly w PG-13) - po obejrzeniu Dark Knight Returns podchodze coraz bardziej krytycznie do Batmanów Nolana .. teraz widze co moglismy dostac a co dostalismy ..

smyk3ns

W animacjach PG13 można sobie na więcej pozwolić. Podobnie w filmach fantasy, gdyż ta przemoc wg MPAA nie jest "realistyczna".

ocenił(a) film na 6
smyk3ns

Co ty porównujesz Animacje na DVD do Filmu który ma zarobić miliony z kinach,chłopie pomyśl trochę :)

Joleke22

dokładnie

ocenił(a) film na 7
smyk3ns

A mnie i tak Nolan bardziej podchodzi. Skupił się na oddolnym tworzeniu jakiegoś "ruchu oporu", przedstawił Batmana bardziej jako symbol. W animacji jest to trochę za oczywiste i trochę ordynarne. Batman na koniu ze swoim motywacyjnym speechem wygląda cokolwiek groteskowo, a pomysł, żeby z bandy nie potrafiących myśleć samodzielnie małolatów robić jakąś podziemną bojówkę jest najgorszym możliwym finałem jaki można było wymyślić...
Joker genialny, masa nawiązań do starszych części, 'telewizyjne przerywniki' - wszystko super, ale całość jakaś taka niedopięta...

ocenił(a) film na 9
Mayki

Zdecydowanie tak, w ogóle cała scena w tunelu miłości to absolutne cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones