PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662102}

Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
7,5 9 793
oceny
7,5 10 1 9793
5,6 5
ocen krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 2
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Film dla dojrzałego widza, brutalny, krwawy i mroczny. Batman jakiego nie znałem wcześniej.
Zarówno pierwsza jak i druga część podobały mi się dużo bardziej od trylogii Nolana. Świetne
dialogi i fabuła. Moim zdaniem jest to najlepsza produkcja z Batmanem ze wszystkich jakie
widziałem.

ocenił(a) film na 7
dako500

Przepraszam że odbiegam od tematu ale gdzie go znalazłeś? Szukam od rana i znaleźć nie mogę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
dako500

Właśnie skończyłem oglądać. Dobrze ,że robią jeszcze takie animacje. Dobrze zainwestowane 90 minut

gwidon_trzykaptury

Lepszy od Part 1?

ocenił(a) film na 8
SilverX

Klimat ten sam ,ale moim zdaniem druga część jest lepsza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

trafił się fan diwiksów

ocenił(a) film na 9
dako500

10/10,
bacik nolana to wypudrowana ciotka

fabio

Jest już wersja z Lektorem (:

ocenił(a) film na 6
dako500

Ma fajną scenę z Jokerem tę jedną wiadomo jaką, ale tak to trochę zbyt efekciarski, no i rzemieślniczo zrobiony. Głosy też nie za dobre są. Przyzwoita animacja, ale nic epickiego.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Tak z ciekawości, znasz jakieś lepsze animacje z netoperkiem? Widziałem jeszcze Under the Red Hood.

ocenił(a) film na 6
G00N3R

"Justice League: Flashpoint Paradox" ma jednego z najbardziej kozackich Batmanów w historii kina, więc ten film mogę z czystym sumieniem polecić, bo jest świetny. Ale też praktycznie wszystkie te nowe animacje pełnometrażowe o Batmanie i Lidze Sprawiedliwych to trzymają przyzwoity poziom.

ocenił(a) film na 7
dako500

Zgadzam się z tym w 100%. Chyba najlepszy film animowany o przygodach batmana o ile Under The Red Hood zachwycił mnie niesamowicie tak Part 2 zabrał mnie nie do nieba a do jaskini samego batmana. I tutaj uwaga Spoiler: Scena gdy Joker chodzi po lunaparku i od tak strzela do ludzi była świetna tak samo jak jego rozmowa z batmanem tuż przed śmiercią. No i sama śmierć jokera wręcz epicka ale trochę zepsuta ze względu na jej samotność bo ją powinien widzieć cały świat. Walka z Supermanem również na wysokim poziomie. Okazuje się, że Batman był jedynym, który mógł pokonać człowieka ze Stali. Ale zabrakło mi tych scen walk rodem z Under The Red Hood gdy Batman i red Hood walczyli ze sobą lub razem przeciwko Zabójczej Czwórce. Podoba mi się, że twórcy zdecydowali się na "otwarty koniec". Może w przyszłym roku zobaczymy "Ligę Cieni Batmana". Dla mnie BOMBA. POZDRO 9/10

ocenił(a) film na 9
dako500

Genialny zarówno 1 jak i 2. 10/10

ocenił(a) film na 9
kiadimundi

wlasnie skonczylem ogladac choc momentami troche przegiety lecz to niezmienia faktu ze to jedna z najleprzych animacji z gatunku superhero u mnie w top 5. Zasluzone 9/10

ocenił(a) film na 10
dako500

Jestem świeżo po obejrzeniu. Naprawdę niesamowity film. Tak samo jak część pierwsza.

dako500

No jest świetna. Jedne z najlepszych filmów o Batmanie.

ocenił(a) film na 10
hr_dooku

Zgadzam sie najlepszy film o Batmanie ( lepszy od Burtona i Nolana )

smyk3ns

Na pewno lepszy od TDKR.

smyk3ns

Jednak do TDK się nie umywa... Ale chyba wiem, co Nolan chciał zrobić z Jokerem w TDKR, chyba to samo co w tej animacji. To by zszokowało cały filmowy świat, szkoda naprawdę szkoda...

SilverX

Świetnie by to nakreśliło psychologiczny upadek Batmana i po części zwycięstwo Jokera.

użytkownik usunięty
SilverX

Nie wyszło by to nawet w połowie tak dobrze jak w tej animacji, w filmie aktorskim nie mogą sobie pozwolić na brutalność i szokowanie jeżeli chcą uzyskać kategorię wiekową PG-13 (czytaj zarobić). Ja wiem, wersje reżyserskie itd, ale w kinie dostalibyśmy wersję wykastrowaną. Tępym nożem. Znowu - i tak by się tak nie stało - $$$

ocenił(a) film na 9
dako500

chyba bardziej podobała mi się ta część ekranizacji od komiksu

dako500

z jakiej strony nie znales batmana z tej lepszej czy gorszej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones