PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662102}

Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
7,5 9 793
oceny
7,5 10 1 9793
5,6 5
ocen krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 2
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Następna część ?

ocenił(a) film na 9

Czy w planach jest stworzenie kolejnej części ? Jeśli miałaby być na poziomie dwóch poprzednich to czekam z niecierpliwością .

ocenił(a) film na 6
Rales

Ja marze o Knightfall w wersji animowanej.

Rales

Uwierz mi. Nie chcesz zobaczyć ekranizacji bezpośredniej kontynuacji The Dark Knight Strikes Again. Wierz mi na słowo.

ocenił(a) film na 9
crazy_race

dlaczego ?

Rales

Ponieważ komiks The Dark Knight Strikes Again powstał 15 lat później w 2001 roku. Wymień mi choć jeden sequel, który powstał po tak długim czasie i przewyższył oryginał pod każdym względem. Poza tym czytałem komiks i jest skrajnie okropny. Obrzydliwa kreska, nietrzymająca się kupy fabuła, kretyńskie dialogi, postacie zachowują się jak wariaci, a sam Batman pojawia się dopiero później i mało wnosi do fabuły. Do tego jeszcze wszystkie "dziwactwa" i debilizmy z których jest znany Frank Miller są na poziomie ekstremalnym. Nie chcesz tego zobaczyć w wersji animowanej.

crazy_race

Przyznam się, że też nie podoba mi się kreska Millera ale jego scenariusze są genialne. Najbardziej wciągające opowieści o mrocznym rycerzu: "Batman i Robin cudowny chłopiec", "Rok pierwszy"- po prostu pożerają czytelnika.

ocenił(a) film na 10
Rales

Ja bym wolał inne filmy ^^

Rales

dlaczego batman waczył z esem? i w dodatku wygrał?

reddevil7

Bo to Batman.

ocenił(a) film na 9
reddevil7

because i'm batman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones