PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662102}

Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
7,5 9 786
ocen
7,5 10 1 9786
5,6 5
ocen krytyków
Batman DCU: Mroczny rycerz Powrót, część 2
powrót do forum filmu Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 2

Przez długi czas nie mogłem się przyzwyczaić do Batmana, który ma 2 metry wzrostu, kwadratową szczękę wyrzeźbioną przez M.Anioła i styl poruszania się wielkiego goryla
Superman z kędziorkiem i twarzą amerykańskiego chłopaka z prowincji

katedra

Nie oglądałem jeszcze filmu i nie czytałem komiksu, ale być może w komiksie postacie były tak przedstawione, więc to już jakieś usprawiedliwienie. Mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto ma/czytał kiedyś komiks wtedy można by to potwierdzić. ;)

ocenił(a) film na 9
polskipolski

Bruce przez to był strasznie nierealny, przerysowany. Podkreśliła to scena w sklepie gdy był przebrany za staruszkę, wyglądał i poruszał się jak małpa, dosłownie !

katedra

Starość nie radość...

ocenił(a) film na 9
katedra

Mnie jedynie irytowała ta panienka jako nowy Robin. Natomiast same postaci świetnie były nakreślone. Bruce, który wie, że najlepsze lata ma dawno za sobą i stara się jak najszybciej i brutalnie zlikwidować zagrożenie. Czy totalne obłąkany Joker, który również doskonale zdaje sobie sprawę, że nieuchronnie zbliża się ich ostateczne starcie i robi wszystko by sprowokować Batmana do złamania swojej zasady. Prawie mu się udaje.

ocenił(a) film na 10
giant enemy crab

Czemu cie wkurzał Robin ?
Jeśli chodzi o wygląd to w komiksie gorzej wyglądała (widziałem grafikę na wiki)

użytkownik usunięty
kirmarks

Skiśniesz w pikle grzeszniku!

ocenił(a) film na 9
giant enemy crab

A mi się własie ten Robin podobał

ocenił(a) film na 9
polskipolski

Ja miałem w ręku komiks, wszystko wygląda identycznie :)

ocenił(a) film na 9
katedra

Tak wyglądali juz w tym komiksie w latach 70tych

użytkownik usunięty
Himiteshu

to jest komiks z 1986 :P

ocenił(a) film na 9

ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones