PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 299
ocen
6,1 10 1 76299
5,5 19
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

3>1>2

ocenił(a) film na 6

Tak bym uporzadkowal wszystkie 3 czesci Batmana, mysle ze wlasnie trojka miala najwieksze gwiazdy, najwiecej barw i odcieni no i powrot Drew Barrymore...

ocenił(a) film na 2
ViceHrabia

tak
najwiecej barw, owszem. Podstawowa sprawa, ktora spieprzono. Atrybutem Batmana jest mrocznosc. Nie czytales pewnie komiksow 9seria black and white zwlaszcza) wiec...chociaz nawet mimo to nie wiem jak przelknales 3:>>

ocenił(a) film na 6
Arrakin

jakos mi sie udalo
i nie stanelo mi w gardle, po prostu uwazam, ze jest bardziej komiksowa, nie jest zenujacy jak Spider Man, ale własnie nie przeraza, tylko jest dobrym kinem, dzisiaj ogladalem w telewizji jeszcze raz dwojke i niestety nie dobrnalem do konca bo najzwyczajniej w swiecie znudzila mnie beznadziejna sciezka dzwiekowa i powtorka z czesci pierwszej, a debvito nie jest straszny tylko groteskowy.... i pewnie dlatego trojka mi sie podobala najbardziej, ale na koniec dodam ze nie jestem fanem Batmana a tym bardziej konmiksow i poza Batmanem nie jestem w stanie obejrzec rzadnego z dotychczas zekranizowanych komiksow, sa one po prostu nie ogladalne i juz.

ocenił(a) film na 2
ViceHrabia

Właśnie
I stąd różnica zdań. Ale najpierw zacznę od tego iż dwójka jest rewelacyjna. Teksty są niesamowite! Ten film nie ma być straszny! Połączono mroczność z niesamowitym sarkazmem! Super. Kalka z 1, w których miejscach??? A teraz powracając: właśnie: wiem że nie jesteś fanem Batmana, bo fan nie przełknąłby 3,4.I tym bardziej tej kolorystyki. Ja też nie jestem fanką już teraz, to raczej sentyment z dzieciństwa w większej mierze. Nie lubię więc gdy takie ekranizacje powstają. A ekranizacje innych komiksów? Mogą być zabawne. Byłam na Hulku i świetna komedia! Gdy się podejdzie do tego z nastawieniem humorystycznym, zapewnia się wspaniała zabawę. My cały czas się śmialiśmy. Tak-są nużące elementy, popadanie w dramat, ble-ble,ble, ale na ta całą oprawę wystarczy oczy przymrużyć i już jest okey. Może z tego tez wynika różnica- z jakiegos Hulka mogę się nabijać i co dla innych jest profanacją komiksu, dla mnie jest komiczne. A z Batmana? Cóż, gdyby zrobiono dobrze 3 i 4 to czemu nie? Ale mnie ona znudziła po 10 minutach. Ani 3 ani 4 nie oglądnęłam w całości bo nie dałam rady. Pomijając już aspekt zepsucia klimatu i postaci...jest to krańcowo nużące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones