PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 291
ocen
6,1 10 1 76291
5,5 19
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

Pewnie dlatego, że Val Kilmer był i zawsze będzie najlepszym wykonawcą głównej roli Batman'a. Kompletnie nie pasuje do towarzystwa M.Keaton, o Clooney'u nie wspominam. Film jest dobry. Dynamiczny, bardzo mroczny. Nicole Kidman wygląda rewelacyjnie. T.L.Jones jako dwie twarze - jedna z lepszych ról w jego życiu. I nie rozumiem dlaczego tak często ten film wygrywa w rankingach na najgorszy film wszechczasów...

ocenił(a) film na 4
Budziol

Świetny dowcip, stary. Uśmiałem się, jak nigdy.

ocenił(a) film na 7
Der_SpeeDer

a ja sie nie usmialem. gdyby to byl dowcip. dowcipy nie mowią prawdy, a komentarz budziola trak. mi tez sie ten film bardzo podobal.

ocenił(a) film na 10
Der_SpeeDer

Ha Ha Ha ! Właśnie zato cię lubię Der Speeder: masz poczucie humoru

Budziol

Zanim ostatecznie wszyscy się poskładamy ze śmiechu, chciałabym tylko uzasadnić, dlaczego czuję sentyment do akurat tej części.
Jest ona pierwszą, którą oglądałam i każda następna (z wyłączeniem "D.K") była gorsza w znaczeniu inna, niezależnie od faktycznego stanu.
Uwielbiam T.L.J, rola jak dla niego. Dużo się dzieje, film nie jest przegadany. Zasadniczy brak elementów komediowych, co utrzymuje klimat. Nie nudzi, nie jest mdły. Trochę zaciąga kiczem (szczególnie podczas sceny jak Batman i Robin zakładają kostiumy), ale cała seria taka jest, więc przymykam oko.

ocenił(a) film na 10
Budziol

Ja też mam sentyment do tego filmu i to spory.

ocenił(a) film na 6
Budziol

Ten chyba nie, Batman & Robin cały czas wygrywał.

ocenił(a) film na 7
Budziol

Dokładnie tak nie rozumiem dlaczego sie go czepiaja ze najgorszy film wszechczasow bzdura wszystkie starsze czesci widziałem i ten stawiałbym na rowni z 2 czyli powrot batmana z cloneyem był gorszy film mroczny swietne role jima carreya i tommyego lee jonesa wiadomo gorsze od nowych batkow nolana fajnie to wyglada jak sie czlowiek zagadka laczy sie dwie twarze i za wszelka cene chca zniszczyc upokorzyc batmana intryga super wymyslona ach i nicole kidman rewelacyjnie sie prezentuje mi sie podoba 7 mocne z sentymentu dla czlowieka zagadki

ocenił(a) film na 6
hatebreed_filmaniak

Ale za najgorszy film czy też najgorszy sequel wszech czasów uważa się Batmana i Robina.
To link do rankingu najgorszych sequeli wszech portalu KMF. http://www.film.org.pl/plebiscyty/najgorsze_sequele/10-1.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones