PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 291
ocen
6,1 10 1 76291
5,5 19
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

7/10

ocenił(a) film na 7

Jak zwykle genialny klimat, świetne zło i beznadziejne dobro :)
Rewelacyjne kreacje Jima Carrey i Tommiego Lee Jones'a. Kilmer, no cóż, Batman/Wayne z zasady zawsze był chodzącym drewnem, więc rola z pewnością Vala nie przerosła ;) Kidman zagrała przyjemnie, z wdziękiem. Pozostaje jeszcze O'Donnell vel ciotka Robin... Batman chyba znalazł w końcu miłość swojego życia ;) 7/10

navi69ator

Zgadzam się z opinią. Na Batmanie forever byłem w kinie jako 9 latek, wtedy bardzo mi się podobał. Dziś stwierdzam że dostrzega się już tą bajkowość (komiksowość czy irracjonalność) nie jest jej jednak aż tyle jak w batmanie 4 więc film nawet dziś oglądało mi się fajnie, trzeba mieć po prostu dystans do takich rzeczy. Na pewno świetna muzyka, bardzo przyjemni i znani aktorzy, ciekawa akcja i stylizacja wnętrz.
W wieku 11 lat ocenił bym ten film na 10/10 i taką ocenę wystawiam z sentymentu, dziś jednak z pewnym przymrużeniem oka na pewne rzeczy film oceniam na 7/10.

ocenił(a) film na 10
blufan

według mnie mimo 17 lat na karku, ten film jest równie dobry co wówczas. I nic tego nie zmieni. Postacie super (zwłaszcza łotry), świetny rys psychologiczny postaci Bruce'a Wayne'a/Batmana, muzyka, fabuły, efekty - ogółem całość jest niesamowita i jedyna w swym rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones