PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4074}
6,1 76 252
oceny
6,1 10 1 76252
5,5 18
ocen krytyków
Batman Forever
powrót do forum filmu Batman Forever

dla mnie to soundtrack. U2 i seal dorzucili świetne kawałki.

Lubię Carrey'a ale tu miał ze 2 momenty, po za tym był żenujący.

Jones dawał rade, ale grał podobnego czubka jak Nicholson. Jeśli zamiast two face'a
wstawiłby jokera burtona nie znalazłoby się różnicy.

Kilmer dał radę jako batman no i obiekt westchnień - Kidman.

Najgorszy w tym filmie był po prostu koncept i pojechanie po całości jeśli chodzi o hmm
komercjalizację.

karczewk

zgadzam się co do podobieństwa Jokera i Two Face Harvey. Mi jednak muzyka w tym filmie w ogóle nie przypadła do gustu: źle wpasowana, miałem momentami wrażenie, że oglądam jakieś gagi i wpadki przy tych śmiesznych trąbkach.

ocenił(a) film na 4
karczewk

Dokładnie, miałem przed chwilą to napisać, jedyna dobra rzecz w tym filmie to piosenka U2. Wszystko inne poniżej przeciętnej.

dirt16

Ej to teraz pytanko - czy piosenka U2 pojawia się gdzieś w filmie czy jedynie została stworzona na potrzeby napisów końcowych ? :D

Pytam, bo przygodę z Batmanem zacząłem od Nolanowskiego którą to trylogię swoją drogą uważam za kapitalną, a jakoś godzinę temu zacząłem oglądać pierwszą część i już dałem sobie spokój xD Jeśli mam oglądać dalej muszę mieć zapewnienie że chociaż posłucham U2 XD

ocenił(a) film na 4
Borshoock

Niestety tylko w napisach końcowych pojawia się kawałek U2 pt. "Niestety tylko w napisach końcowych pojawia się kawałek U2 pt. "Hold Me , Thrill Me , Kiss
Me, Kill Me". Ewentualnie też w trailerze filmu.
Ja już nie mogę słuchać tej piosenki (Hold Me , Thrill Me , Kiss
Me, Kill Me) bo mi się od razu kojarzy z tym głupim filmem. :(

dirt16

Tym lepiej, nie muszę tego gówna oglądać :D

ocenił(a) film na 8
karczewk

no ja uważam, że właśnie Jim jest ta dobrą rzeczą w tym filmie, zabawny i ciekawy, jak to zagadka, no i jeszcze te stroje tak kiczowate, że aż zaje*biste, najlepsze są jego dwa ostatnie stroje- marynarka z migającymi znakami zapytania i srebrno zielony kombinezon ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones