PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797367}
5,3 4 515
ocen
5,3 10 1 4515
4,3 3
oceny krytyków
Batman Ninja
powrót do forum filmu Batman Ninja

To byłoby najza*ebistrze anime - twórcy Afro Samurai, Tengen Toppa Gurren Laggan i Kill la Kill, Batman w feudalnej Japonii - wszystko super, gdyby nie ta animacja. Ta moda na w pełne CGI jest największą zmorą anime. Blame!, Sidonia no Kishi!, Ajin, Godzilla: Planet of the Monsters, Berserk 2016 -wszystkie te anime nie wyglądają jak anime, tylko gry komputerowe, w dodatku przestarzałe. Niska jakość tekstur, brak płynności w animacji, nienaturalny sposób poruszania - skoro ci Japończycy tak bardzo chcą pójść w komputerową animację, to niech to zaczną robią dobrze, bo to jakaś kompromitacja.

szmyrgiel

W sumie po części muszę przyznać Ci rację. Początkowo aż mnie odrzucało ale później... nie wiem czy to dlatego, że film ma swój klimat i to tak jakoś odbiło się na moim spostrzeganiu ale nie dość, że zaakceptowałem tę technikę to jeszcze nawet mi się później spodobała. Szczególnie ten moment, gdy Red Hood i Batman w górach wśród "dwójki wieśniaków" szukają Jokera i Harley Quinn. Mistrzostwo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones