PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34428}

Batman i Superman

The Batman/Superman Movie
6,7 1 735
ocen
6,7 10 1 1735
Batman i Superman
powrót do forum filmu Batman i Superman

Hmm pomysl ciekawy na laczenie filmow tolubie ale doznam szoku jak mi zrobia ten numer ze w tym supermanie i batmanie beda aktorzy, ktorzynawet nie zagraja w typowym Batmanie i Supermanie tylko znowu bedzie ktos inny gral buuuu. A jesli chodzi o role supermana to wiem jedna Christopher Reeve to jego nikt nie zastapi ale Dean Cain z serialu jest odpowiednim aktorem a juz jak ma ktos grac mlodego supermana to akto z tajemnic z smallville tez moze byc

Remington_Steele

Z ciekawości zapytam po tylu latach jak ci się podobała tegoroczna ekranizacja ? Wg te wszystkie filmy jak dotąd nie umywają się do odcinków TAS zarówno Batmana jak i Supermana co śmieszy mnie ponieważ serial dla dzieci jest o wiele poważniejszy, logiczny, lepiej zagrany i napisany niż dzisiejsze filmy dla dorosłych patrz BvS

PIXA_GOD

BvS ale w tej prawdziwej wersji, nie tej kinowej :) moim zdnaiem to byl calkiem dobry film, najlepszy z tego uniwersum, ktore starali sie budowac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones