PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236971}

Batman kontra Drakula

The Batman vs. Dracula
6,1 2 362
oceny
6,1 10 1 2362
5,7 3
oceny krytyków
Batman kontra Drakula
powrót do forum filmu Batman kontra Drakula

W zyciu ogladalem juz rozne chlamy, ale cos takiego sie nie miesci w pale! Nie sadzilem nigdy ze wystawie ocene 1/10 za cokolwiek dopoki nie obejrzalem tego batmana. Po 5minutach juz wszystko wiadomo, fabula jest naiwna i durna, sceny walki to przedszkole, dialogi do bani a najgorszy jest sam wyglad postaci! Kartoflane nosy i buraczane glowy! Batman w masce wyglada jak Moby Dick! Nie ma nosa ani uszu! Jocker wyglada jak skrzyzowanie rastamana i punka!

Dalsze wymienianie wad tego kretynskiego filmu jest bez sensu bo sa w nim same wady i ANI JEDNEJ ZALETY! Bardzo staralem sie zwrocic uwage na jakikolwiek pozytywny aspekt, ale takiego nie znalazlem! W stosunku do kreskowki z 1992r jest to nie krok, a maraton wstecz! Tamtego Batmana i dzis dobrze sie oglada, wyglad postaci i fabula, sceny walki, muzyczka i klimat...nic im nie brakowalo! Batman z konca lat 90tych/poczatku tego wieku (z serialu Justice League, filmu Batman i Superman) oraz Batman Przyszlosci mialy w sobie rowniez to wszystko polaczone z lepszym szkicem swiata przedstawionego. A tutaj nagle cos takiego! Przeciez to jest chwyt ponizej pasa i do sedesu! Jakis Chris Colorado!

ocenił(a) film na 10
Nilg

świetna fabuła (mimo wszystko to jest nadal bajka), extra klimatyczna muzyka, sceny walki świetne (szczególnie walka z Jokerem w banku krwi), a animacje? cóż, autorzy chcieli na pewno odejść od powtarzanych od kilkunastu lat kwadratowych postaci i stworzyć coś zupełnie nowego. po kilku minutach można sie przyzwyczaić (ja ogladałem też dużą część serialu więc tym bardziej nie miałem z tym problemu).

ogólnie chyba musiałeś mieć jakiś kiepski dzień jak to oglądałeś, bo film zasługuje spokojnie na 7-8/10. Pozdro:)

ocenił(a) film na 3
Rybson

Może i człowiek by łyknął te nowe postaci gdyby nie ciągle prześladujący mnie obraz Jokera :D Gdy pierwszy raz go zobaczyłem pomyślałem sobie, że to jakiś chory żart, jakiś mutant dopalony venomem czy cuś. Bo nie powiecie mi, że ta rozczochrana małpa skacząca boso po Gotham to geniusz zbrodni znany jako Joker.

Kamecha

Zgadzam się z tobą. W ogóle mi się nie spodobał ten wygląd Jokera oraz jego zachowanie w tym Batmanie. Dla mnie prawdziwy Joker istnieje w takich kreskówkach jak Batman TAS, The New Batman Adventures, czy Justice League.

ocenił(a) film na 8
Rybson

racja ten film jest naprawde klimatyczny a sceny w niby ,,bajeczce dla dzieci" sa naprawde dorosle.... jedyne co boli najbardziej tam to postac jokera i jego zrypany wyglad + pare innych wpadek w rys. 7-8/10 spokojnie

Nilg

wogóle to wszystko dziadostwo, kicha,kaszana,bzdury,durnota i komercyjne chlamy z kanału w tym dawnym Toonami ale ten Batman jest nienajgorszy.Poleciłem go znajomym i się podobał. Tak ok 7 mógłby otrzymać ten film.

ocenił(a) film na 6
Nilg

przynajmniej muza klimatyczna była.
i pierwsza żeńska ofiara Draka też niczego sobie jak na animkę

użytkownik usunięty
MKWJTC

1/10 dla tej animacji to ocena z Księżyca a nie z Ziemi:P

Zacznę może od minusów. Nie podobał mi się wygląd Jokera czy "kwadratura koła" szczęki Bruca Wayne'a. Poza tym scenariusz jest dość oklepany i schematyczny. Ale...co z tego, skoro "Batman kontra Drakula" ma niesamowity klimat! Jestem właśnie świeżo po seansie i śmiało mogę stwierdzić, że powyższa animacja jest naprawdę dobra. Fajnie zrealizowane walki, robiąca wrażenie postać Batmana i Drakuli i przede wszystkim to, o czym wspomniałem wyżej - klimat. Dawno tak dobrze się nie czułem po obejrzeniu anime (przepraszam - animacji). Film włączyłem, bo jest dość krótki (a pora późna) i miałem ochotę na coś w tym klimacie. I absolutnie nie zawiodłem się. Może i wolałbym obejrzeć "Batmana..." w oryginale, ale polski dubbing sprawił się całkiem nieźle i nie ma za bardzo na co utyskiwać.

Ten, komu podobał się serial animowany o przygodach Człowieka Nietoperka (tak starsza wersja, jak i nowsze sezony) nie powinien być zawiedziony z seansu "Batman kontra Dracula". Ja absolutnie nie żałuję tych 80 minut spędzonych przed ekranem monitora.

I jeszcze jedno...Moja ocena oscyluje gdzieś między 7 a 8 na 10. Pozdro

Nilg

Nilg o czym ty chcesz mowic jak ty popelniasz blad w pseudonimie Jokera co to jest Jocker ??? Moim zdaniem animacja zasluguje na 7 fajna fabula caly czas cos sie dzieje, walki sa bardzo fajne ,muzyka nawet mnie potrafila czasami przerazic,wyglad postaci mi nie przeszkdza przynajmniej zostalo to troche od swiezone bo juz mi sie nudzilo patrzenie na kwadratowe glowy.Mi bardzo przypadla do gustu ta animacja polecam ja kazdemu.

ocenił(a) film na 7
Nilg

Ja jestem przed seansem i tak czytam komentarze narzekające na wygląd postaci. Jeżeli to będzie taki wygląd batmana jak z serialu The batman: training for power z 2004, a po okładce wnioskuje, że tak to super. Mi nowy wygląd bardziej pasuje niż ten z przed Batman:TfP i sceny walki w serialu były dużo lepsze niż w starszej serii, w drakuli podejrzewam, że równiez bedą trzymać poziom.
Jednak w pełni się zgadzam, że wygląd Jokera beznadziejny mam nadzieję, że ten fakt nie popsuje filmu jako całości.:) Ale "nowy" wygląd batmana mi bardziej przypadł do gusty.

Ja tam się cieszę i tylko dlatego postanowiłem zakupić bat vs drakule ze względu na identyczny design:) postaci jak w training for power:)

ocenił(a) film na 6
Nilg

pisze się joker a nie "jocker" nilg , a projekty postaci po za jokerem super. dubbing beznadziejny to trzeba z napisami oglądać

ocenił(a) film na 6
Nilg

Pierwszy raz obejrzałeś animowany komiks? Żałosny jest tylko Twój komentarz kompletnego laika... Kreskówka trzyma poziom. Nie jest to Animated Series, które było ideałem animowanego Batmana, ale nie jest złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones