PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236971}

Batman kontra Drakula

The Batman vs. Dracula
6,1 2 363
oceny
6,1 10 1 2363
5,7 3
oceny krytyków
Batman kontra Drakula
powrót do forum filmu Batman kontra Drakula

Joker

ocenił(a) film na 9

jakim cudem Joker zmartwychwstał? w sensie jak wpadł do wody z tym prądem na rękach, to jak
przeżył?

ocenił(a) film na 9
Najlepsiejsza1958

tak samo jak przeżył skręcony kark w dkr?

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Miał skręcony kark w Dark Knight Rises? Możesz mi bardziej opisać scenę i w ktorej minucie to było? Osobiście nie cierpię tej części, oglądałam ją tylko raz, w 2012

ocenił(a) film na 9
Najlepsiejsza1958

Nie chodzi mi o dark knight rises tylko o dark knights returns(animacja na podstawie komiksu franka millera)
Joker ginie, bo batman skręca mu kark.Zobacz na yt batman kills joker.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Ja widziałam też na YT animowany film w którym Batman z Robinem i Batgirl ścigali Jokera i Harley Quinn. Wrogowie zmienili Robina na dziecko Jokera a potem Joker został zastrzelony

ocenił(a) film na 9
Najlepsiejsza1958

wiem o czym mówisz...
Chodzi o batman nowy bohater powrót jokera...
Racja. Oni porwali chyba robina i później wyglądał jak mały joker...

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

a tak w ogóle to śmierć jokera w dkr nie zalicza się do starego kanonu, a do dc new 52 tym bardziej...ale w tamtej animacji zginął naprawdę. Po tym reeboocie, co zrobił dc to wszystkie komiksy i animacje sprzed new 52 są jakby nieważne.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=Etst4t3ES8Y

ocenił(a) film na 9
Najlepsiejsza1958

Tak w ogóle to jest dużo alternatywnych wszechświatów w dc a w każdym jakaś ziemia. Np. ziemia 2-Justice society of america
ziemia 3-Crime sindycate

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones