PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626318}

Batman

The Batman
7,4 107 374
oceny
7,4 10 1 107374
7,4 51
ocen krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Joker

ocenił(a) film na 8

Barry Keoghan zrobił lepszego Jokera w dwóch scenach niż Leto w kilku pojawieniach się w innych filmach XD

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Ciekawe czy Leto byl złym jokerem, bo grał źle, czy dlatego że te filmy ogólnie były złe,

ocenił(a) film na 8
krzemmm1

Kreacja była zła, design postaci (w snyder cut wygląda jak nawet nie wiem co, jak rockman który sobie czymś pysk ubrudził) a gra? Jak dla mnie tylko poprawnie.
Ogólnie cały pomysł na tego Jokera był skopany i pewnie więcej winy w tym twórców niż aktora ale jednak efekt finalny jest jaki jest a jest słaby.

Porównam to do Phoenixa albo Ledgera czy nawet do krótkiego epizodu Keoghana - Patrząc na nich, oglądając tych Jokerów nie widzisz aktora tylko postać, patrzą na Jokera Leto widzisz Leto grającego Jokera.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

https://sm.ign.com/ign_pl/screenshot/default/etzhjyfveaii6ex_ustz.jpg
Mi to bardziej wygląda jak jakieś nawiązanie do "Teksańskiej masakry...", i tutaj mi sie podobał. Ale w snyder cut zmienili go na bardziej przypominajacego ledgera, pewnie dlatego, że fani narzekali. Wersja z tatuażami, to joker zrobiony jako wspólczesny gangster, to było coś nowego. Mimo, że film był po prostu zły, to wolal bym widziec takiego jokera niz kolejna kopie.

Nicolson był oryginalny - po prostu gangster- clown. Ladger tak samo, socjopata, bez zasad, który "lubi po prostu patrzeć jak świat płonie". Phoenix, znowu zrobił coś nowego, pokazał psychola, ale w inny sposób jak Ladger. No i leto mógł by być po prostu wspołczesnym gangusem, wydziaranym, z dobrze ulożonymi wloskami i modnymi ciuszkami. I to mogło się udać.
Nie chce kolejnego jokera jak z mrocznego rycerza, a Keoghan tak mi wyglądał. Niestety za mało czasu dostał, żeby wiedzieć czy to się uda czy nie. Miejmy nadzieje na kontynuacje.

PS. Nie zapominajmy o Cameron'ie Monaghan który w gotham, też miał bardzo dobrą role, mimo że serial był średniawy.
PS2. Problem też może być w samym leto, po prostu tak znajoma buzia, że cieżko nie widzieć aktora. Coś jak johny depp czy harry potter :)

ocenił(a) film na 8
krzemmm1

Mi tam ten nowy joker wyglądał jak esencja szaleństwa z sporymi zdolnościami psychologicznymi (dużo pokazuje wycięta scena), ni cholerę nie czuję tutaj Ledgera którego joker był chaosem i socjopatą. Owszem jest podobnie zmasakrowany ale jak dla mnie wypadł w tych krótkich scenach na o wiele bardziej mrocznego, zniszczonego i powalonego niż to co było wcześniej.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

no ja właśnie mówiłem po tej wyciętej scenie, bo w samym filmie to jest tylko minutowa rozmowa miedzy nim a riddlerem. no i nie zgodze sie bo ten od ledgera tez byl dobrym "psychologiem", no i jak juz pisalem wczenisej, nie da sie powiedziec, czy ten nowy joker bedzie spoko. te 2 krotkie sceny to za malo. z twarzy mi sie podoba, poza wlosami, jakos mi nie pasuja.
I szczerze mowiac mogli go wcale nie wsadzac do tego filmu, i wtedy lepiej by bylo jak by w kontynuacji dostal wiecej czasu antenowego. a tak to jeszcze moze sie aktor zmienic, wyglad, koncepcja. no ale zobaczymy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones