PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224731}
5,9 88 099
ocen
5,9 10 1 88099
3,7 13
ocen krytyków
Baywatch. Słoneczny patrol
powrót do forum filmu Baywatch. Słoneczny patrol

Nie polecam

ocenił(a) film na 2

Twórcy postawili na tandete i przesadę w każdym elemencie i jak teraz przypominam sobie serial to chyba jedyny słuszny kierunek w którym mógł pójść ten film. Cały czas jakąś postać na ekranie zwraca uwagę na to jak głupi jest ogólny zamysł historii w której ratownicy próbują na wlasna reke zająć się sprawami  w ktorych powinio sie po prostu powiadomic policje. To mogło się udać i mogłaby wyjść z tego niezła komedia ale niestety w kolko przez 2 godziny powtarzane sa praktycznie te same żarty, w dodatku  nieudane i dodam że jest to humor z tej najniższej półki. Nie jestem jakimś despota ale ileż można żartować z cycków i k*tasów? Film dobijają naprawdę beznadziejne efekty specjalne, nie mogę sobie przypomnieć kiedy ostatni raz widziałem tak sztucznie wyglądający ogień.  Ocena punkt w górę za Run The Jewels w soundtracku :D

ocenił(a) film na 6
mario_ka

nie jest tragiczny ale faktycznie nie moge zrozumiec dlaczego nie mozna bylo poprosic policji o pomoc, no i najglupszy moment filmu jak mitch odchodzi z patrolu i juz nie moze im pomoc bo nie jest ratownikiem?

ocenił(a) film na 8
Idol85

Wcale nie byl taki zly. Moim zdaniem oczywiscie. Wiekszosc zartow Spoko, Film sie nie dluzyl. Ogolnie na plus. Z tym, ze ja ogladam wszystko po niemiecku, a Niemcy Maja To do siebie, ze lubia przeinaczac zdania. Czasem odbiegaja bardzo od oryginalu.

ocenił(a) film na 6
rachel20

po niemiecku? :D no to teraz polecialas :D

ocenił(a) film na 8
Idol85

Hahah. Coz, mieszkam w Niemczech, nie mam wyjscia! Ale lepszy Niemiecki dubbing niz jeden facet gadajacy za wszystkich. No chyba, ze u nas juz tez tego nie ma

ocenił(a) film na 6
rachel20

Jak to nie masz wyjścia???
Wróć do kraju i będziesz mogła z powrotem oglądać filmy w ojczystym język, no chyba, że jesteś niepełnoletnia i musisz siedzieć z rodzicami tam gdzie Ci każą, albo wcale nie chcesz oglądać po polsku, bo wolisz siedzieć u szwabów i słuchać jak szprechają...

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Lubie jak mi szwaby szprechaja. Lepsze To niz jak jeden Glos za wszystkich gada. A do kraju nie chce wracac- temat ten nie ma nic wspolnego z filmem. Idac do kina na Film ogladam go w jezyku niemieckim Co jest logiczne jak sie w Niemczech mieszka. Chcialam tylko zwrocic uwage na To, ze zarty i dialogi sa inaczej tlumaczone. Dla Mnie bylo bardzo ok, smieszyly.

ocenił(a) film na 6
rachel20

A wszystkie filmy kinowe dubbingują?

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Tak. Wszystkie filmy, Wszystkie seriale w telewizji.

ocenił(a) film na 6
rachel20

it sucks :)

ocenił(a) film na 6
rachel20

No, to słabo, koleżanko!
Ten "gadający facet" w takim razie o niebo lepszy, bo w jego przerwach przynajmniej coś słychać z oryginału i głosów prawdziwych aktorów, a tak ... to nic!

ocenił(a) film na 6
rachel20

A czemu, jeśli można wiedzieć, siedzisz w Reichu?
Nie było miejsca dla Ciebie w ojczyźnie, czy co?

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

nie no, to nie twoja sprawa kolego ani nie jest zwiazana z filmem dlatego zamykam dyskusje ;)

ocenił(a) film na 6
Idol85

Pytał ktoś cię o coś?

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Kolega ma racje - to nie temat na filmweb

rachel20

Niemiecki dubbing :D
Już widzę jak chudy Niemiec w bląd włosach podkłada głos Johnsonowi. Polski dubbing to tragedia a co dopiero niemiecki :D

ZSGifMan

Tak trochę ciężko co chwilę lecieć do Polski, tylko po to żeby film obejrzeć:P

ocenił(a) film na 6
SnowPantera

Skoro tak, to po co wyjeżdżać???

ZSGifMan

Ty jesteś jakiś upośledzony człowieku?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Widze, ze kolega ma tu jakis Problem... coz radze swoja zlosc, rozczarowanie itd gdzie inaczej wylewac

ocenił(a) film na 6
rachel20

Bo się zaraz "nowocześni" pełną gębą europejczycy od siedmiu boleści obrażą???

To nie ja się wstydzę / nie chcę odpowiedzieć dlaczego nawiałem ze swojego kraju!
No i siedzę za granicą, ale dalej w polski internet wlewam swoje "mądre" rady i pouczam na całego!


A rozczarowanie - owszem jest, dlaczego tylu Polaków uciekło na gotowe, zamiast zostać w kraju i budować lepszą Polskę?!?!?!

ocenił(a) film na 6
mario_ka

A gdzie moża obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 2
Marcin5800

Byłem na przedpremierze w sobotę, od piątku do obejrzenia w każdym kinie, no może poza tymi studyjnymi ;)

ocenił(a) film na 8
mario_ka

Nasz kochany zcebulowany naród obrośnięty wyrośniętymi krytykami taki będzie.. Trochę dystansu zasrane lamusy ... dla mnie zajebisty film na relaks ;)

mario_ka

Pana fanboy'ostwo jest większe niż rak na polskim youtube. Krytykuje pan Baywatch za głupotę i absurd dając ocenę 3/10 a filmowi Strażnicy galaktyki 2 który poziomem absurdu i głupoty dorównuje Baywatch daje pan ocenę 9/10. Jest to po prostu zwykłe fanboy'ostwo i przykład jak doklejenie loga może zmienić opinie konsumenta.

ocenił(a) film na 2
SzymonSteve

Nie krytykuję Baywatch za głupotę i absurd, tylko sposób w jaki zostały one wykorzystane w filmie, napisałem przecież, że moim zdaniem to jedyny kierunek w jakim mogli pójśc twórcy. Ciężko porównywać te 2 filmy, to całkowicie inne gatunki, w kinie sf dużo łatwiej przymknąć oko na pewne głupoty. Do tego po prostu humor w Strażnikach Galaktyki bardziej do mnie trafia.

Myślę, że doskonale rozumiem pana spojrzenie na to jak logo potrafi zmienić opinię o produkcie, ale proszę uwierzyć, że jestem tego świadom. Mój sposób oceniania filmów jest dziwny i chyba ciężko byłoby mi wytłumaczyć drugiej osobie na czym dokładnie on polega, szczególnie przez internet ;) Przyznaję, jestem fanem Marvela i ich filmy z automatu dostają u mnie jakieś 2 gwiazdki wyżej :D Nawet gdyby nie był to film o superbohaterach pewnie dalej uznałbym Strażników za dobry film i dał mu coś koło 7 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones