PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526363}

Beck

7,2 641
ocen
7,2 10 1 641
Beck
powrót do forum filmu Beck

Mogłobyć lepiej

ocenił(a) film na 8

Eh, kolejny live action i kolejny źle dobrany główny bohater, nei dość, że grać nie umiał to wygląda jak jakieś chude, krzywe coś(serio). No i naprawdę zrypali z tym no vocal(już mogli dać z anime). A pod koniec filmu zrobili karaoke (czyt. dali tekst, muzykę i śpiewaj sobie). Nie polecam osobie która nie lubi mangi/anime BECK ^^

Raiton

Totalnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Wszyscy aktorzy dobrze zagrali, wiarygodnie, ja to kupuję. Obsada świetnie dobrana. Brak wokalu również mi nie przeszkadzał, każdy mógł sam sobie wyobrazić jakiś cudowny, porywający głos. Byłaby kicha, gdyby narzucili 'jedyny słuszny' głos. Co do karaoke, tu bardziej się liczył tekst, niż by widzowie sobie pośpiewali przed telewizorem.
I najważniejsze: nie oglądałam ani anime, ani nie czytałam mangi, a film naprawdę mi się podobał. :) Także ja polecam tę produkcję każdemu, kto lubi dużo niezłej muzyki. I dobrze przedstawioną opowieść o przyjaźni i jej próbach oraz dążeniu do realizacji własnych marzeń, nawet ryzykując ku temu wszystko co ważne. Dla mnie super! :) Wątek romantyczny też fajnie wpleciony gdzieś w tło, nie było to głównym "punktem programu" i całe szczęście.

ocenił(a) film na 8
Majka7_Fire

wg mnie było coś magicznego w tym NO WOKAL... coś, co nadawało niesamowity wyraz temu, jak mógł brzmieć ten głos, że wszyscy zamierali :)
Film świetny, popieram to, co napisałaś Majka7_Fire

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones