PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837447}
4,9 3 623
oceny
4,9 10 1 3623
4,3 3
oceny krytyków
Beckett
powrót do forum filmu Beckett

Gość biega ze związanymi rękami po mieście, ślady krwi, a ludzie nie reagują. Rozumiem że większość z nas też odwróciłaby wzrok, ale ktoś by w końcu zadzwonił na policję. Trochę za dużo chaosu i za dużo zbiegów okoliczności. Do tego bohater nowych czasow, everyman z lękami załatwia agenta CIA i płatnych zabójców. Trochę nawiązuje do filmów z lat 90 fajna lekka rozrywka ze zbyt dużą ilością przypadków, niedomówień i uproszczeń.

mapetadamsky

Co to znaczy klasyczny Netflix? Jestes jednym z tych którym magiczna eNka dystrybutora wystarczy do tego by myslec, ze film produkował Netflix?

ocenił(a) film na 5
miarara

Klasyczny Netflix, czyli jak większość filmów przez nich dystrybuowanych. Ani źle ani dobre. 5 na 10. Klasyczny Netflix czyli film znikąd niby poprawnie nakręcone niby ma potencjał ale zawsze czegoś brakuje. Kojarzy mi się z takimi perełkami od nich jak Bright albo Power. Blockbustery, które w kinie nie miałyby dużej widowni. Nie uważam enki za magiczna. Dlaczego zakładasz co myślę i po co od razu ten zaczepny ton?

mapetadamsky

Wybacz zbyt szybkie wnioskowanie . Po prostu juz mi czasem rece opadaja, jak sie ludzie przyczepiaja, ze netflix ZROBIL cos słabego i niech nie robi nic najlepiej, bo wlasnie ta enka im mówi, ze oni od A do N, tfu od A do Z stworzyli dany film ;) Beckett moze byc, ale równie dobrze moglem sam trailer zobaczyc i by wystarczylo.

ocenił(a) film na 6
mapetadamsky

ogónie masz rację , to takie trochę dziwne było te bieganie jego po mieście z zawiązanymi rękoma i jeszcze ktoś mu pozwolił zadzwonić , tylko pewnie "ktoś jednak zadzwonił " bo pojawiła się blondyna z tym drugim gdy on zaczepił te dwie kobiety .. Ogólnie film do obejrzenia i zapomnienia

mapetadamsky

Do tego lewicowy gniot, gdzie to ci "źli" prawicowcy, skorumpowani policjanci walczacy z UEporywają kogos i tego co go widział chca zabić haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones