PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853486}

Becky

5,4 2 338
ocen
5,4 10 1 2338
Becky
powrót do forum filmu Becky
ocenił(a) film na 6
remekwincent

dokładnie taki sam opis mam przed oczami, Kevin w wersji z dziewczynką, tyle że nie w okolicznościach świątecznych

ocenił(a) film na 9
remekwincent

co do kategorii wiekowej to zdecydowanie +16 albo nawet +18,jeśli chodzi o film to świetny i zwłaszcza dla ludzi,którzy lubią takie mocne i dość brutalne kino,dla zwykłego zjadacza filmów gatunkowych ten film może wydawać się za słaby

ocenił(a) film na 10
Jedi92

Za dzieciaka się nie takie filmy oglądało hehe . W wieku 11 lat to ja horrory ogladałem

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 10
remekwincent

Tak samo pomyślałem "Kevin sam w lesie" tylko bardziej pasowało by na Halloween.Film obejrzałem przypadkiem dlatego nie zwróciłem uwagi że Dominicka zagrał Kevin James i pasowała mu ta rola, pomimo że znam go tylko z filmów i seriali komediowych. Największy minus filmu to niedopracowana końcówka. Po pierwsze jak zwykle pod koniec akcja działa się w nocy? Dlaczego takie coś, ognisko mogło się palić i w dzień hehe. Przez to nic nie było widać i tak naprawdę ostatnie sceny były marnej jakości. Druga sprawa to brak wyjaśnienia o co chodziło z tym kluczem albo mi umknęło wyjaśnienie. Trzecia sprawa to brak zdecydowania czy zrobić z niej totalną psychopatkę czy taką niewinną bohaterkę jak Hayley Stark (Ellen Page) w filmie "Pułapka". Wiele sytuacji przez to wyglądało jak w filmie "Kevin sam w domu". Było naciągane i opierające się na szczęściu, którego ona w sumie nie doceniała tylko szła przed siebie myśląc że jest super. Owszem była dobra ale nie była mistrzem planowania.

ocenił(a) film na 8
remekwincent

Może i Kevin,ale trzeba przyznać że w taki brutalny sposób jaki ta gówniara wybijała po kolei tych kryminalistów,to nie powstydziłby się nawet taki np.Jason z piątku 13.Szczególnie zabijać takimi przedmioty jak kredki itp. ;).Naprawdę dobry,mocny film.Ta młoda świetnie odegrała swoją role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones