PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 963
oceny
4,3 10 1 71963
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

Załamałam się

ocenił(a) film na 5

Czekałam bardzo długo, aż ten film pojawi się w internecie, ale jak go w końcu obejrzałam to się
zawiodłam. film nie ma kompletnego sensu nic nie trzyma się kupy. Pomiędzy scenami są paru
sekundowe pustki co mnie bardzo denerwowało. Koniec filmu- porażka.

ocenił(a) film na 5
malife

mnie bardziej denerwowały hasła reklamowe bejbi blues ;D
- portret pokolenia facebooka...
bez przesady ;p

malife

Dokładnie, ja również czekałam na ten film od jakiegoś czasu... I mocno się rozczarowałam. Spodziewałam się naprawdę lepszego... wszystkiego tak naprawdę. Strasznie płytki, bezsensowny, przerysowany. Śmierć dziecka- moment straszny, ale jakby w tym filmie tylko liźnięty i zapomniany. Co do końcówki... Koniec wieńczy dzieło, w tym przypadku beznadziejne, a końcówka pobiła wszystko. Jednym słowem: TRAGEDIA.

ocenił(a) film na 2
malife

Po tym jak ten film był reklamowany spodziewałam się czegoś lepszego.
Też uważam ze film jest beznadziejny , zastanawiam się czy są osoby którym mógł podobać się ten słaby i bezsensowny film .. :)
Po prostu strata czasu na ten film .

MagdaLena_1996

mi się trochę podobał :) no nie wiem czy taki bezsensowny :P

ocenił(a) film na 2
damian15101996

Był, bo jest praktycznie całkowicie oderwany od rzeczywistości. Wszystko jest strasznie przerysowane, podobnie zresztą jak i w Galeriankach. Jaka normalna, a nawet nienormalna osoba, wkłada dziecko do szafki na dworcu? Nie. Nie i jeszcze raz nie. Beznadziejny film bez żadnego ładu. Nie spotkałem też w życiu bardziej irytujących bohaterów. Tutaj dosłownie NIKT (poza małym) nie wzbudza jakiejkolwiek sympatii. Każdego masz zamiar walnąć w ryj i powiedzieć, żeby się wreszcie opamiętał. Do tego gra tej całej młodzieży była tak sztuczna i wymuszona, że ciężko nie załamać rąk. Dramat.

ohjehr

ludzie robią gorsze rzeczy niż włożenie dziecka do szafki na dworcu

ocenił(a) film na 2
damian15101996

Może i gorsze, ale czy głupsze? Ciężko coś wymyślić....

ocenił(a) film na 3
malife

Rownierz długo czekalam na ten film te przerwy były denerwujace pomiędzy ujęciami film płytki bardzo dobrze reklamowany zawiodlam sie bardzo ... Film jest fikcja dla mnie nastolatka która chce mieć dziecko zęby kogoś kochać , matlka wg malo co pomaga córce i wg całuje sie z jej chłopakiem głupia nastolatka która traktuje wszystko ponad dziecko a końcówka jak wg mogła wpaść na ten pomysl uwarzam ze dzisiejsza młodzież tak nie RB filmu nie polecam ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones