PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 963
oceny
4,3 10 1 71963
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues

Wiele osób nie ogarnęło o czym wogóle był ten film bo twierdzą że był o złym wychowywaniu
dziecka i o głupocie nastolatków i o ćpaniu. I owszem zgodzę się z tym ten film o tym właśnie jest
ale to nie jest główny temat według mnie powodem dla którego nakręcono ten film nie jest tylko
pokazanie idiotycznymu nastolatków. Moim zdaniem ten film to po prostu przyozdobione życie
nastolatków i i i pokazane problemy za szybko dorastajacych dzieci. Moim zdaniem ludzie którzy
uważają że ten film jest głupi i nielogiczny po prostu nie zrozumieli jego przesłania dobrze. Ten film
przedstawia same prawdziwe sceny z życia. Opowiada o nastolatkach którzy mieli nnieciekawe
dzieciństwo i mieli dosyć swoich rodziców. Natalia miała matkę która nigdy jej nie chciała dlatego
chciała jej udowodnić że potrafi być lepszą mamą niż ona. Doskonale zrozumiałam ten film moze
dlatego ze tez jestem nastolatką i cos wiemo wiecznie wkurzonych rodzicach i tego typu rzrczach.
Dorośli oglądający ten film mogą tego do końca nie skumać bo nie umieją zrozumieć problemów
nastolatków. Większość osób oglądających ten film zwraca uwagę tylko na to co zostało dosłownie
powiedziane. Chodzi mi o to że wszyscy mówią że natalia chciała mieć dziecko bo tak jest fajnie ale
nie tylko z tego powodu. Oglądałam osobiście ten film cztery razy i znam takie szczegóły które mało
kto zauważył. W jednym momencie natalia zawołała kube i oznajmiła mu że chciała mieć dziecko bo
jej matka nigdy jej nie chciała. Wiiększość nastolatków nie przepadają za swoimi rodzicami (tak jak
ja) bo mmają rodziców którzy krzyczą i dają kary za dosłownie wszystko (np. za nie odpisanie na
sms) i nie umieją już im nic wytłumaczyć (dokładnie tak jak moi rodzice) i dlatego zaczynają ćpać
pić i palić a ci rodzice mają potem czelność powiedzieć
"Nie tak cię wychowaliśmy" i twierdzą tak na podstawie tego że przecież oni "mówili" co wolno robić
a co nie ale żaden rodzic nigdy nie powiedział ani nie wytłumaczył nic tylko bez przerwy krzyczy. Ja
też czasem tak siedzę i myślę co by było jak bym uciekła z domu a potem moja mama mnie woła i
znowu się na mnie drze to ja później wracam do pokoju i rozmyślam i planuję swoje dalsze życie że
jak tak będzie w domu to ja nie wytrzymam i zrobię coś głupiego żeby się wynieść z chaty
Dlatego wszystkie komentarze na temat tego filmu sa negatywne bo większość piszą ludzie dorośli
albo dzieci które mają fajnych rodziców i takich ktorzy się nimi choć troche interesują. Dzięki temu
filmowi zrozumiałam że nie jestem sama i że jest wiele takich osób co mają idiotycznych starych
którzy twierdzą że sie umieją zająć dzieckiem a potem się dziwią że robi durne rzeczy. Kilka
powodów dlaczego ja nie interesuję: oni są przeciw filmom typu bejbi blues bo niby "boją się że mi
coś takiego przyjdzie do głowy po obejrzeniu tego filmu" ...(1 moi rodzice nie wiedzą ze ja nie jestem
głupia i 2 nie chcą żebym wyrobiła sobie własną opinie na temat tych filmów tylko sami uważają że
jest głupi i ja też mam tak uważać)... ale ja się zbudowałam i widziałam ten film bez wiedzy moich
rodziców i oni do tej pory nie wiedzą że ja ten film widzialam i to tyle razy... (3 moi rodzice mają
gdzieś co ja robię)... wniosek rodzice powinni zacząć wszystko tłumaczyć a nie wydzierać się na
karzdy malutki błąd popełniony przez dziecko bo to w końcu jeszcze tylko dziecko.
Radzę szczerze wszystkim ludziom ktorzy nie zrozumieli tego filmu obejrzeć go jeszcze raz a jak
będzie taka potrzeba to jeszcze raz i jeszcze raz jednym słowem oglądać go tak długo dopóki się go
nie ogarnie. I radzę dla ułatwienia skumania tego filmu postawić się w sytuacji w ktorej wszyscy drą
na ciebie ryja praktycznie za nic a ty nie możesz nic powiedzieć bo to nie zostanie przyjęte do
pustego łba rodzica i zostaniesz ukarany za posiadanie własnego zdania. Ten film jest najlepszym
filmem jaki widziałam i takim filmem pizostanie.

janaszczyk

właśnie po raz pierwszy obejrzałam ten film i jestem przerażona dzisiejszą rzeczywistością - jestem matką, ale nie tak, jak piszesz, która jedynie drze ryj na dziecko - jestem matką, która kocha i pamięta, że w tym wieku nie bardzo się wie, co jest właściwe i dobre dla siebie samego, ale też zdarza mi sie drzeć na moje nastoletnie dziecko, które doprowadza mnie do szału swoim zdziczałym okrzykiem -" ja już wszystko wiem i tak, jak Ty jestem dorosły"!! - Ty czujesz to samo - wielki bunt, ale nie zauważasz, że cała masakra tej dziewczyny bierze się z faktu, że nikt się na nią nie DRZE, lecz zwyczajnie została porzucona i nie poradziła sobie z życiem bez rodzica! Ciesz się, że Ktoś drze się na Ciebie, bo to oznacza, że dba o Ciebie i Cię kocha, lecz nie bardzo wie, jak do tak zbuntowanego, młodego umysłu dotrzeć..
dopóki rodzice zakazują, krzyczą i wtrącają się - ZROZUM -właśnie wtedy walczą o Ciebie i kochają Cię!!
Rodzice, którzy milczą lub ignorują Twoje zachowanie - wtedy masz powody do rozpaczy.
kochająca i rozumiejąca matka - Ty też kiedyś będziesz matką nastolatka i wtedy doskonale zrozumiesz wszystko
ten film jest przerażająco odrażający i obnażający dzisiejszy brak człowieczeństwa - NIC więcej

ocenił(a) film na 7
janaszczyk

Bardzo dobrze powiedziałaś. :)
Ja też uważam, że mnóstwo osób nie zrozumiało filmu, tylko było podniecone ostatnią sceną. Mi osoboiście bardzo się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones