PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787625}
7,8 5 495
ocen
7,8 10 1 5495
7,2 20
ocen krytyków
Beksińscy. Album wideofoniczny
powrót do forum filmu Beksińscy. Album wideofoniczny

Mamy 6 lipca anno domini 2018. Czy ten film da się jeszcze gdzieś obejrzeć? Czy grają go jakieś kina studyjne, albo lepiej - czy można gdzieś kupić DVD? Obejrzałbym go z ogromną chęcią, ale mam wrażenie, że już jest za późno.

ocenił(a) film na 10
rosecolouredskies

Mamy 9. grudnia AD 2018. Nadal nic. Ponieważ niestety przebywam poza piękną Ojczyzną, nie mogłam obejrzeć filmu w kinie. Nie znajduję go na DVD, żeby sobie kupić, ani do obejrzenia on-line, legalnie, nielegalnie. Nigdzie. W żaden sposób. Co jest? Film - widmo?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Nieodpowiedzialna

Pięknie dziękuję za podzielenie się wiedzą na temat miejsca, gdzie można obejrzeć film. Na szczęście udało mi się przeczytać wpis, zanim został zablokowany.
Pozdrawiam serdecznie Panią Nieodpowiedzialną.

KroolowaGizela

Proszę mi powiedziec gdzie mozna obejrzeć ten film?
Pozdrawiam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KroolowaGizela

Wielkie dzieki !
Pozdrawiam

cznodel13

Czy ktoś może mi jeszcze powiedzieć gdzie można obejrzeć ten film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Nieodpowiedzialna

można na priv link był bym bardzo wdzięczny :)

Nieodpowiedzialna

Witam. Można jeszcze raz prosić o podpowiedź gdzie można obejrzeć ten film? Pozdrawiam

dario2000

To jest jakiś kosmos, nie widziałem powyższych wpisów, ale sytuacja jest kuriozalna - autorzy filmu mają widzów głęboko aż do dwunastnicy, a film jest dostępny jedynie w pirackim obiegu, mimo ewidentnego nim zainteresowania - i za umożliwienie dostępu do niego tą jedyną drogą są tu usuwane komentarze. Nie no, fajnie.

dario2000

Film znajduje się na freedisc.pl

Nieodpowiedzialna

Pod oryginalnym tytułem? Nie mogę go znaleźć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Nieodpowiedzialna

Czy można jeszcze raz prosić o link? Byłabym niezmiernie wdzięczna. Może być w prywatnej wiadomości, może tu, jak wygodniej.

ocenił(a) film na 9
Nieodpowiedzialna

czy jesteś w stanie podesłac mi link we wiadomości? :)

Sztembi

Bardzo proszę o informację we wiadomości prywatnej gdzie można obejrzeć film .

ocenił(a) film na 8
grzesiakjagoda

Dzisiaj film będzie można obejrzeć na tvp2 o 23:00

bandarzy

Bardzo dziękuje za info! :)

ocenił(a) film na 9
rosecolouredskies

No jestem ciekaw. Filmu, bo jestem świeżo po przeczytaniu dwóch świetnych książek: Grzebałkowskiej i Weissa. Po przerysowanym Ostatnia Rodzina obejrzałbym z przemożną chęcią ów wideodokument, o który niestety bardzo ciężko.

ocenił(a) film na 10
bies

Polecam. Po przeczytaniu powyższych i jeszcze paru innych książek, obejrzeniu różnych filmów dostępnych na YT i wysłuchaniu audycji Tomasza, jakie jeszcze są dostępne na YT, powiedzieć o "Ostatniej rodzinie", że to przerysowany film, to powiedzieć zbyt łagodnie. Mam nadzieję, że duchy Beksińskich straszą po nocach twórców tego nieszczęsnego filmu ;-)
Natomiast "Beksińscy. Album wideofoniczny" jest godny polecenia. Co prawda ukazuje tylko kawałek, jakiś wycinek z życia rodziny Beksińskich, ale bez przerysowań, czy karykaturowania, jak to ma miejsce w żenującej "Ostatniej rodzinie".
Niestety pisanie, gdzie jest dostępny film nie ma sensu, bo i tak wpis zostanie zablokowany z powodu "nieregulaminowości".
Szkoda, że nie można filmu nabyć drogą legalną. Chętnie kupiłabym go na DVD. Szkoda, że twórcy filmu o tym nie pomyśleli.

ocenił(a) film na 10
rosecolouredskies

Ludzie, ludzie dzisiaj o 23 w TVP 2

rosecolouredskies

strona TVP VOD

rosecolouredskies

Film "BEKSIŃSCY. Album wideofoniczny" od piątku, 13 września, dostępny jest w szerokiej dystrybucji VOD:
- w kinie internetowym cineman.pl
- w vod.pl (na onet.pl)
- w katalogach VOD sieci kablowych: UPC, Vectra, Netia, TOYA
- w serwisie nc+GO
- a od 17 września – w Orange TV.
Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć - zapraszam przed ekrany (lapków, kompów i smart TV:-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones