PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639749}
7,1 408
ocen
7,1 10 1 408
Beom joi wa eui Jeon jaeng : Na bbeun nom deul Jeon seong si dae
powrót do forum filmu Beom-joi-wa-eui Jeon-jaeng : Na-bbeun-nom-deul Jeon-seong-si-dae

Bardzo dobry film z wyrazistymi postaciami, wartką akcją i montażem. Podobał mi się szczególnie klimat lat 80-tych, te złote zegarki, samochody, muzyka... Wszystko bardzo fajnie przedstawione. A sama historia wzlotu i upadku gangsterów ani na chwilę nie pozwala się nudzić, ponad dwie godziny seansu mijają w oka mgnieniu. Bardzo dobre role Choi Min-sika'a, Ha Jung-woo'a i Kwak Byeong-gyoo'a, a grający drugoplanowe role aktorzy również wypadli bardzo dobrze. No i oczywiście ta wszechobecna korupcja, prawie jak w polskiej piłce nożnej:) Polecam

ocenił(a) film na 7
Dynablaster

Zgadzam się z opinią, ogląda się ciekawie, choć mam wrażenie że część filmu nam umknęła bo nie dało się zrozumieć dowcipu słownego, z zachowania bohaterów wynikało że dzieje się coś w miarę śmiesznego, z dialogów już niekoniecznie... Mimo to polecam, film podobał mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones