PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 113
ocen
6,3 10 1 63113
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Ktoś jeszcze ogląda ?

Maxkeenan

Tak :)

trivette

I jeszcze ja.

trivette

Jednakże nie dooglądałem do końca. Nie przypadła mi do gustu ta animacja.

ocenił(a) film na 7
Maxkeenan

Ja :-) pierwszy raz, mam nadzieję, że warto

ocenił(a) film na 7
anna.dzikielewska

No ja też jeszcze nie widziałem więc też mam nadzieje, że nie będę sie nudził :)

ocenił(a) film na 8
anna.dzikielewska

Oj warto ... oby wiecej tego typu animacji ... bez strzelania na prawo i lewo zartami nawet dobrymi jak w chociazby w shreku ...

użytkownik usunięty
Maxkeenan

Oglądam ale przyznam że odrzuca mnie ten dziwny rodzaj animacji w owym filmie.

ocenił(a) film na 8
Maxkeenan

Potwierdzam, animacja niezbyt mi się podoba, ale również oglądam. Ponoć warto ;)

ocenił(a) film na 7
deadrys

Ja też jestem trochę zawiedziona animacją... Myślałam, że to 'normalny' film

Maxkeenan

Ja, ja !!! Dziwny jakiś...

ocenił(a) film na 7
ipsilon

Troche mi to przypomina shreka + 18 :D

Maxkeenan

Ja...chyba,że będe się nudzić na nim..

ocenił(a) film na 6
Maxkeenan

oglądam po raz kolejny, poprzedni raz był dawno ale podobał mi się film wiec chętnie sobie przypomnę o ile dotrwam do końca ;)

Maxkeenan

to nie potwór to jakiś mocno zapuszczony żul. potrzeba superbohatera by pokonać żula

ocenił(a) film na 6
Maxkeenan

Ja :D

Maxkeenan

Wie ktoś kto jest lektorem w tej wersji? Ten głos znam jeszcze z jednego filmu i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć z jakiego :D

sangreal

Mam krwa dziwne wrażenie, że nie pokazali sporo filmu...
Tego, że Hrotghar był ojcem Grendela, Beowulf smoka, et cetera, et cetera, co to krwa za wersja była?

ocenił(a) film na 8
damian6d17

To ze Beowulf byl ojcem smoka bylo pokazane/wyjasnione ... a to ze Hrotghar Grendala chyba powinno byc na samym poczatku gdzies wspomniane (tak mi sie przynajmniej wydaje bojuz jakis czas temu ogladalem Beowulfa) ... ale akurat przegapilem poczatek ...

BigRo

obejrzałem dziś od początku, nie wyjaśnili tego, a wydaje mi się, że nawet była retrospekcja jak Hopkins do Angie polazł.

ocenił(a) film na 7
BigRo

Ciekawe czy ten następca Beowulfa też uległ Angelinie(tzn.demonowi;) Podobno jest jakaś książka na podstawie scenariusza do tego filmu i tam to jest wyjaśnione...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones