PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 113
ocen
6,3 10 1 63113
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

film mądry,znakomicie pokazujący czym jest władza,jak demoralizuje,co czyni z ludzmi.z avatarem przegrywa technologicznie,natomiast wygrywa na kazdej innej płaszczyźnie.w porównaniu z Beowulfem Avatar to taki piękny ale uposledzony umysłowo krewny,

użytkownik usunięty
yahael

Według mnie oba filmy są beznadziejne. Avatar to syf w czystej postaci ,a Beowulf wywołuje zniesmaczenie.

ocenił(a) film na 7

Mazi1211 zobaczyłem jakie filmy najwyżej oceniasz i moim zdaniem skoro lubisz filmy gangsterskie/kryminalne, to po jaką cholerę zaczynasz oglądać przygodowe/fantasy takie jak Beowulf albo Avatar???? Żeby sobie narobić parszywego humoru i wejść na forum tylko po to żeby pomieszać coś z gównem???? Eh, nie ma to jak wypowiedzi hejterów... Odnoszę wrażenie czasem że takie fora jak filmweb zostały stworzone przez troli dla troli żeby owe odłamki społeczeństwa mogli wypluć gdzieś z siebie ten jad i robili to w sieci zamiast w życiu realnym

NiezbytMily92

nie nazywałbym tego trollingiem - uargumentował swoją wypowiedź i wyraził opinię.
A odnośnie samego tematu, w starciu Beowulf vs Avatar też bym przyznał temu pierwszemu punkt.

ocenił(a) film na 7
Keodred

argumentacji raczej brakuje w jego wypowiedzi, jest tylko wyrażenie opinii.
co do tematu uważam, że avatar zdecydowanie słabszy.

ocenił(a) film na 7
Keodred

"Avatar to syf w czystej postaci"

A cygany to złodzieje (argument+opinia)

yahael

Moim zdaniem zdecydowanie Beowulf. Po pierwsze o niebo lepsza obsada. Po drugie, wykorzystanie tej techniki filmowej jest zdecydowanie lepsze niż w Avatarze.. jest wiele ujęć, które mnie zauroczyły, a użycie samej grafiki komputerowej jest bardziej spektakularne w tych miejscach, w których być powinno. poza tym, uważam że ogólnie rzecz biorąc Beowulf jest ciekawszym filmem, bo Avatar mnie osobiście miejscami nudził. Także zdecydowanie Beowulf ;) A swoją drogą nie wiem czemu wraz z wyjściem Avatara wszyscy okrzyknęli go przełomem kinematografii. Według mnie Beowulf jako pierwszy (a przynajmniej pierwszy z tej dwójki) wykorzystał tą technikę. Może budżet był o wiele mniejszy i statystyki wygenerowanej grafiki są mniejsze, ale był pierwszy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones