PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 113
ocen
6,3 10 1 63113
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

No ,cóż powiem krótko :film to kupa ,podwyższyłem ocenę za dobre kreacje aktorów .Jeszcze jedno po co robic film w technice komputerowej ?,ludzie nie mają pojęcia jak można spieprzyc film !.5/10.

ocenił(a) film na 4
Dymiano

Też nie mam pojęcia czemu ten film jest wykonany prawie w całości komputerowo... Bohaterowie czasami wyglądają bardzo sztucznie, wręcz zalatują kiczem. To zdecydowanie pogorszyło widowisko.

emate91

Wy chyba nie kumacie że tu nie było dylematów - może zrobimy tak czy siak - Zemeckis sobie wymyślił że będzie w nowej technice i już....Nie nazywajcie tego na poważnie "filmem" wolę filmy które w pełnie są 'baśnią/bajką' niż te które udają że są.
ode mnie 5/10/

ocenił(a) film na 5
RealKalps

Ten gniot !

Dymiano

A ja się z wami nie zgadzam. Moim zdaniem ten film jest bardzo niedoceniany. A wszystko dlatego że oferuje nam animowane widowisko???!!! Jesteście w błędzie pisząc że film ten to "kicz" tylko dlatego że bohaterowie są animowani. Zostało w niego włożone dużo pracy tak samo grafików jak i samych aktorów. Przepiękne krajobrazy oraz niesamowity wygląd potworów budują ten bajkowy a jednocześnie dorosły świat filmu. Genialna rola Angeliny Jolie jako femme fatale która uwodzi mężczyzn a później... Idealnie sprawdziła się w tej roli. ;)

ocenił(a) film na 4
Dymiano

Nie przyczepię się techniki bo bardzo mi się podobała. Szata graficzna rewelacyjna. Niestety, fabuła leży i dogorywa. Pierwsze moje pytanie po filmie: "Po cholerę on się ciągle rozbierał?!". Że nie wspomnę o tym radosnym odcięciu sobie ręki przez kolczugę pod koniec. Jeśli chodzi o treść to jestem bardzo rozczarowana...

ocenił(a) film na 9
Kivianna

Mnie też się podobał ten film i to bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony, ale negatywne komentarze mnie nie dziwią bo z tego co zdążyłem zauważyć to 80% tu zalogowanych to totalne bezguścia, które podniecają się gó&&anymi filmami, a dobrych nie potrafią docenić ... a jeśli komuś nie podoba się technika komputerowa to niech schowa się za łóżkiem z pacynkami i kukiełkami ....

ocenił(a) film na 8
GanGstaRR

80% tu zalogowanych nie wie że Beowulf to skandynawska legenda!

Oprócz filmu warto sięgnąć po Beowulfa na konsole...

ocenił(a) film na 7
fabio

Ten film to eksperyment, tyle że spóźniony. O ile wiem Zemekis już wcześniej zrobił coś podobnego w Exspresie polarnym. To wszystko jest jednak przeszłością. Najnowszym osiagnieciem w tego rodzaju technikach jest Avatar i powstający własnie Tin Tin. Jeżeli chodzi natomiast o fabułę tej opowiastki fantasy to jest całkim niezła, przez co obejżałem film z zaciekawieniem. Wykonanie mnie jednak nie powaliło na kolana. Było chyba nawet słabsze niż Final Fantasy. Jak dla mnie za całokształt 6/10

ocenił(a) film na 5
Rahabiel

Jakby tego syfu z kreowaniem aktorów na komputerowo to dałbym nawet 6 /10 !

ocenił(a) film na 4
Dymiano

Film ni się nie podobał, animacja która miała być wielką rewolucją okazała się całkowitą klapą, fabuła zresztą też nie jest zbyt rozbudowana.

ocenił(a) film na 8
Stachi

uważam, że animacja nie była zła! byłam w kinie i po kwadransie zapomniałam, że oglądam "tylko animację" - na tym tle smoki i potwory wyglądały po prostu NIESAMOWICIE.
podejrzewam, że gdybyście wiedzieli, kim w mitologii skandynawskiej byli grendel i beowulf to byście docenili ten film.

Dymiano

mi tam się dobrze oglądało, ale ze znajomymi..... pośmialiśmy się z kilku scen

ocenił(a) film na 7
pixi222

Tak scena jak się rozebrał, położył i powiedział "będę spał a wy śpiewajcie" po czym wpada Grendel a Beo staje goły na stole i przyjmuje bojową pozycje.... No śmiałem się jak na jarany.

NiezbytMily92

nam się podobało kiedy Beowulf zdjął kolczugę stojcą przed Wealhtheow, a ona z przerażeniem uciekła :p
albo Angelina naga i złota w szpilkach..... to było dobre :)

NiezbytMily92

Genralnie ten film jest dziwny...

sceptyk

Ręce opadają na Wasze narzekanie,,, Ile już powstało filmów? Tysiące? Miliony? I pewnie większość z nich podobna do siebie znacząco. Beowulf to w końcu "coś nowego". Taki eksperyment. I zamiast biadolić, powinniście się cieszyć że w końcu tacy eksperci jak wy zobaczyli coś odmiennego. Ale tak to już z filmwebem jest. Gdybym kierował się komentarzami odnośnie filmów, nie zobaczyłbym chyba ani jednego. Mi się film bardzo podobał, z wielu powodów. Nietypowe w kinematografii, przynajmniej dla mnie, prawie zawsze znaczy "dobre" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones