PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 105
ocen
6,3 10 1 63105
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

Postać Beowulfa

użytkownik usunięty

Bardzo podoba mi się postać głównego bohatera, nie jest to idealny rycerz, tylko człowiek pyszny, można powiedzieć narcyz, dobrze znający swoje możliwości. Szkoda, że film jest zrobiony taką techniką, jakby nie to, to dałbym między 8-9/10

ocenił(a) film na 8

Film jest animacją i wydaje mi się, że dzięki temu wyszedł fajnie. Mnie też bardzo spodobał się główny bohater. Nie jest ideałem, realnie ocenia sytuację i swoje możliwości. Nie jest taki jak wszyscy. Nie czeka na pomoc boską tylko liczy na siebie i swoich poddanych. Bardzo mi się podobały momenty np. gdy drapieżny ptak porwał swoją ofiarę lub gdy podczas bitwy wojownik został przebity włócznią i wpadł do wody. Nie spodobał mi się natomiast smok, a mianowicie jego słaby punkt - serce i kilka innych rzeczy przez co film traci trochę na uroku. Jak na razie (jeśli chodzi o filmy przygodowo-fantastyczne, jestem usatysfakcjonowany trylogią "Władcy Pierścieni" i to nie w pełni bo filmy te odbiegają trochę od książki. "Harry Potter" i "Avatar" też ujdą, mimo, iż w "Avatarze" nie podoba mi się mało zróżnicowana fauna i flora.

użytkownik usunięty
szol22

co do Smoka - nie zastanawia was, czemu tak wielkie bydlę miało tak malutkie serce(jak ludzkie)?

ocenił(a) film na 7

malutkie, a na dodatek umiejscowione gdzies w okolicach gardła...

ocenił(a) film na 9
spirit_crusher

Tylko prawdziwy wiking taki jak ja doceni ten film REWELACJA. I AM BEOWULF!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones