PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193460}
6,3 63 108
ocen
6,3 10 1 63108
6,1 8
ocen krytyków
Beowulf
powrót do forum filmu Beowulf

film bez sensu

ocenił(a) film na 1

Na siłę pokazywanie, że na kompie też się dazrobić film :/ Beowulf bez problemu mógłby powstać w wersji z "żywymi" aktorami, i nawet obsada z wersji animowanej świetnie by tu pasowała, ale kto by na to poszedł 2 lata po premierze Beowolfa z Gerardem Butlerem w roli głównej. Inna sprawa że gdyby nie obsada Beowulf nie miałby czym przyciągnąć ludzi do kin.

ocenił(a) film na 1
zonk_2

zapomniałem dodać że połowa męskiej widowni poszła zobaczyć goly tylek Angeliny, a tu taki zawód - dupa z pikseli :P

użytkownik usunięty
zonk_2

Ale za to z podwójnym wygładzaniem! ;)

ocenił(a) film na 6
zonk_2

skoro to byli prawdziwi aktorzy tylko trochę "przerobieni" to raczej mogli zrobić ten film normalnie bez animacji... ale myślę, że twórcom chodziło o efekt w stylu final fantasy i im się to udało. Film i tak mi się podobał :) mimo przeróbki kompterowej, i tak nie było aż tak bardzo tego widać

ocenił(a) film na 8
brunetka89

po jakimś czasie nie pamięta się, że to "tylko" animacja i wtedy jest JEBUDU od rozmachów efektów; smoki zionące ogniem, urwane kończyny, pożary, walki z potworami - niby w wersji "live" miałoby wyglądać zachwycająco? nie sądzę.

zonk_2

bez sensu? a czytałeś chociaż książkę?

ocenił(a) film na 3
CyBerGH0ST

a co ma do tego ksiazka ? On napisal, ze bez sensu robic taką niby realistyczna animacje i podpisuje sie pod tym. Nie wytrzymalem na tym przez ten pieprzone animiki o twarzach trupów. O dziwo podobne wrazenia mialem ( ale juz mniej z racji klimatu filmu ) przy Ekspresie Polarnym... no ciekawe kto ten Ekspres robil, no...

ocenił(a) film na 9
shamar

Przeżywacie to jak...

Animacja jest dobra, grafika jest dobra... ma trzy lata i jakoś mnie nie straszy, ale to kwestia gustu.
Dzięki temu, że ktoś posłużył się komp. graf. możemy podziwiać szereg efektów. Dodały należytej epickości filmowi. I wytworzył się pewien dodatkowy klimacik.

Dzięki temu zabiegowi film też nabrał oryginalności.

ocenił(a) film na 6
Martin von Carstein

Animacja jak animacja... Jak na animację - film dobry, ale jak na film kinowy - jednak to chyba nie to... Wolę jednak "tradycyjny" w formie islandzki "Beowulf and Grendel".

ocenił(a) film na 2
zonk_2

Syf jednym slowem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones