PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642287}

Berserk: The Advent

Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin
7,7 2 420
ocen
7,7 10 1 2420
Berserk Ōgon Jidai hen III: Kōrin
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin

Najciekawsza z dotychczasowych części, przesiąknięta mrokiem i psychodelicznymi wizjami. Mi osobiście trzecia odsłona "Berserka" przywodziła na myśl cudowne klimaty z "End of Evangelion", zdecydowanie mojego ulubionego anime czasów wszech. Dużo akcji, ale i brudu, zdeformowanych ciał, przemoc na porządku dziennym i erotyka. Tylko tak dalej, a zamknięcie sagi może okazać się naprawdę wyborne. Szkoda tylko, że trzeba czekać...

ocenił(a) film na 8
Caligula

Mam nadzieję że w ogóle doczekamy się zamknięcia sagi. A mandze końca nie widać, a kolejne zeszyty wydawane są raz na rok. Chociaż trzymam kciuka za powstanie nowych filmów, bo jeszcze wieeele się wydarzy :)

ocenił(a) film na 9
Caligula

berserk jest generalnie dla czytających, ruchome obrazki są dla zidiociałego pokolenia

fabio

Bez przesady, manga to też obrazki, tyle, że nieruchome. Dla czytających są książki. Ale zgadzam się, że Berserk - Manga, a Berserk - Anime to niebo a ziemia.

ocenił(a) film na 9
Hnyszard

Z the uncanny x-men jest podobnie, komiks jest dla czytających a filmy dla dzieciarni.

ocenił(a) film na 4
fabio

To musiała być złota malina w kategorii najgłupszy komentarz 2015

ocenił(a) film na 4
Caligula

Zależy dla kogo, początek fajny, środek czyli druga też niezła, ale musieli to spiep...ć demonami jak to Japończycy, bez tego gówna nie obejdzie się w żadnym ich filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones