PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642287}

Berserk: The Advent

Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin
7,7 2 425
ocen
7,7 10 1 2425
Berserk Ōgon Jidai hen III: Kōrin
powrót do forum filmu Berserk Ōgon Jidai-hen III: Kōrin

Ehh....

ocenił(a) film na 8

NIestety 3 część to już tylko gratka dla fanów Dałem 8 tylko ze względu na sentyment. Za dużo
pomijania ważnych wątków. Za dużo koncetracji w kierunku efektów wizualnych a nie na
stworzeniu prawdziwego klimatu Berserka. Za dużo dziwnych komputerowych animacji.
Rozumiem to już nie to samo co stare dobre Anime no ale... Oczekiwałem czegoś wiecej.
Denerwowała mnie również ścieżka dźwiękowa która totalnie nie pasowała do wielu scen a wręcz
lepiej aby jej w ogóle nie było :( ehh może zrobią kiedyś Anime na nowo bo to niestety niewypał!
Mówie jak jest!

ocenił(a) film na 8
winter_man

Wole ta wersje anizeli ta z 1997 :)
Przynajmniej jest bardziej hardcore ... a z berserka probowac skleic cos ambitnego ... Bitch please ...

winter_man

Zgadzam się w całej rozciągłości. Pierwsze co da się zaważyć to duże braki muzyczne. Oglądając dalej zauważamy braki w fabule.. może nie aż tak znaczące lecz nie pozwalające przywiązać się bardziej do bohaterów. Film spłycił anime i odebrał pół klimatu..

InsanE_RabbiT : "a z berserka probowac skleic cos ambitnego" lol... :) to mnie rozbawiłeś..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones