PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618331}
6,3 165
ocen
6,3 10 1 165

Best Laid Plans
powrót do forum filmu Best Laid Plans

Średni!

ocenił(a) film na 5

Film opowiada o dwóch lojalnych wobec siebie przyjaciołach, Danym i Josephie. Ale kiedy jeden z nich znajdzie się w poważnych tarapatach i śmiertelnym zagrożeniu ze strony niebezpiecznego szefa gangu, ich przyjaźń zostanie wystawiona na poważną próbę. Historia jest luźno oparta na motywach książki Johna Steinbecka "Of Mice and Men". (filmweb.pl)

Angielskie kino jest ok...

con_desiros

Czyli jak ktoś lubi angielskie kino może spokojnie obejrzeć i nie straci czasu na bezsensownego gniota?

użytkownik usunięty
wojas201

Jak ktoś lubi angielskie kino to jak najbardziej może sobie obejrzeć. Film nie jest zły. I są różne gusta.

Film warty obejrzenia,uwielbiam brytyjskie kino więc nie zastanawiałem się czy oglądać,tylko obejrzałem. Dobre,mocne kino. Ciekawa historia dwóch przyjaciół,która wzrusza,bawi i podkręca emocje. Polecam

con_desiros

Daję 6/10, a nawet 6.5 :P Fajna historia i dobra gra aktorska, ogólnie jestem fanem kina brytyjskiego. Nie są to masówki z USA, więc praktycznie film spod brytyjskiej flagi jest wart obejrzenia ;)

elo84

Historia fajnie pomyslana tylko troche za bardzo przewidywalna , ale klimat brytyjski zachowany i super niepelnosprawnosc zagrana . ja nawet 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones