PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334534}

Bestia w nas

The Beast Within
6,4 30
ocen
6,4 10 1 30
Bestia w nas
powrót do forum filmu Bestia w nas

za takie rozrywki tych ludzi należałoby wieszać.

blizzard74

za jakie rzeczy proszę pana sorry ale jak dla mnie to jest dobry interes chyba nie zdajesz sobie sprawy ile piniędzy sie wydaje na to aby te zwierzęta mogły walczyć one mają czasami leprze życie niż ludzie nie rozumiem o co ci chodzi krwawe bo krwawe ale to są zwierzęta a jak ludzie się nawalają i miliony patrzy na to to co sorry ale podaj trochę argumentów a nie stosujesz metafory i rebusy bo dusza cię boli patrz na to z innej strony

zewral

słuchaj cieciu. nikt nie dał nam zwierząt na własność i człowiek nie ma prawa wykorzystywać ich w ten czy inny sposób (tutaj wyjątkowo okrutny). rozumiem, że twoim argumentem przemawiającym za tym, żeby takie rzeczy się działy jest to, że można na tym zarobić, bo przecież motorem napędowym tego typu rozrywek są zawsze pięniądze. świetnie. bardzo celne.
dla ciebie to tylko zwierzęta. dla mnie żywe, czujące istoty. uprzedzę twoje docinki - jestem wegetarianinem, a nawet weganinem, ale sądząc po tym z jakim trudem artykułujesz tutaj swoje myśli to musisz sięgnąć po słownik, żeby zobaczyć co to znaczy.

blizzard74

hmm może i są żyjącymi istotami i odczuwają tak jak my ale nie przesadzajmy tutaj było pokazane że te zwierzęta były w gorszej sytuacji to po 1 były porzucone i zagryzione uważasz że to uczciwe w jaki sposób ćpun mógł pomóc temu psu hmm. jak był spłukany nawet nie wiesz ile tam sytuacji się takich dzieje patrzysz tylko w 1 rzecz co się dzieje gdy one walczą ale zobacz chłopcze jak one żyją co jedzą jakiej miłości doznaj więc dlaczego miał on by nie poprawić choć na chwile swojego życia aby stanąć na nogi i aby on mógł sam zacząć go otrzymywać uważam że to jest trochę ironia z twojej strony no i w końcu zwierze uczciwe zarabia dlaczego on ma płacić a pies nic z siebie nie dawać ?? no doszliśmy do ostatniego momentu ja uważam że walki psów czy innych zwierząt to porostu sport jak np boks tylko że zwierze nie wie kiedy skończyć tyle bo nie ma tak naprawdę uczuć tylko kieruje się instynktem no i ja skoniczyłem (no i przepraszam ale bez wyzwisk ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones