PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603616}
6,9 608
ocen
6,9 10 1 608
Beul la in deu
powrót do forum filmu Beul-la-in-deu

Chłopak dostaje pod żebra, traci przytomność, ale już po chwili rzuca się na mordercę i ma siłę walczyć, w ostaniej chwili ratując bohaterkę. Oczywiście policja przyjeżdza w ostatniej chwili. Jedyne, co wyróżnia ten film pośród amerykańskich koczów to, to że inspetor policji umiera. Mo0żna obejrzeć w ramach niewymagającej rozrywki.

ocenił(a) film na 8
Ruby_in_Gold

w Hollywod ona by odzyskała wzrok, policjant by wylądował w szpitalu, a kiedy by się z nią ożenił, to by się okazało, że jej brat żyje tylko po wypadku stracił pamięć, wyszedł z samochodu i przez wiele lat był bezdomnym... aha jeszcze jedno, ten samochód co spadł na początku z mostu spadł na innego bezdomnego i to jego właśnie pochowali zamiast brata

ocenił(a) film na 7
Ruby_in_Gold

o jaki przesmiewca sie znalazl... A ja juz myslalem ze dowcipnik... ;)

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

Też mi się skojarzyło z Hollywoodem. Denerwujące były też drwiący grymasy psychola. No i skoro on nie był taksówkarzem, to skąd właściwie wziął dane niewidomej dziewczyny i tego młodego chłopaka? W jej przypadku miał numer telefonu, w jego adres.

ocenił(a) film na 6
ms_rosencrantz

a już nie pamietam a co chodzi z tym taksówkarzem...

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

Nie zwróciłam uwagi na datę założenia tematu, sorry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones