PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615847}
4,6 54
oceny
4,6 10 1 54
Beur sur la ville
powrót do forum filmu Beur sur la ville

nawet jcvd tylko zagrał w filmie 3 minuty, 50 minuta filmu, a potem przed 80 minutą, 4/10.

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

Gdzie go oglądałeś, bo ja nie mogę jak na chwilę obecną go nigdzie znaleźć.

ocenił(a) film na 4
herkules5_56

Zgadza się - film to typowa francuska komedia, czyli 5 - 6 śmiesznych żartów na cały film. Generalnie nuda i mało emocji...
Nie polecam - 4/10

PWMarshal

Nie wypowiadam się o tym filmie, lecz o Twoim zabawnym stwierdzeniu. Od kiedy to francuskie komedie polegają na żartach (gagach). Za dużo słabszych filmów De Funes'a się naoglądałeś? Typowa francuska komedia gra nastrojem, słowem, specyficznym nazywaniem świata. Już w którymś wątku, jak widzę, zgrywasz znawcę kina, a takich podstaw nie zdołałeś wyłapać?

ocenił(a) film na 4
Lost_in_space

Masz rację - zupełnie nie potrafię docenić fantastycznego francuskiego humoru. Od dziś przed obejrzeniem jakiejkolwiek produkcji z tego kraju sprawdzę najpierw opinie prawdziwych znawców i wydrukuje sobie przewodnik w której dokładnie minucie i sekundzie muszę się śmiać, bo przecież co tam moje poczucie humoru - najważniejsze, żeby śmiać się wtedy, kiedy śmieją się prawdziwi znawcy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones