PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38582}
5,4 857
ocen
5,4 10 1 857
Beyond Re Animator
powrót do forum filmu Beyond Re-Animator

2/10

ocenił(a) film na 2

Słabizna. Film wyreżyserował ten sam człowiek co, odpowiedzialny był za część drugą, która bardzo mi się podobała. Po 13 latach stworzył jednak moim zdaniem (niejako) zwieńczenie (trylogii) godne pożałowania. Mały plus za to, że przetrwała świetna muzyka z oryginalnej części i zachowano postać Herberta Westa. Poza tym mamy dość ciekawy wstęp ale w pewnym momencie filmu nie trudno odczuć, że temat na "Re-animatora" został już wyczerpany. Pomysły są wtórne ale na końcu wszystko przechodzi pewną cienką granicę, która w poprzednich częściach nie została przekroczona. Mianowicie granicę głupoty. Cieszyła mnie duża dawka abstrakcji w jedynce i dwójce, mocne przerysowanie i oczywiście klimat. Tutaj klimat został pozbawiony przez drażniące pomysły i efekty specjalne. Niektóre wątki fabularne to istna kpina, a abstrakcja jest zupełnie bezsensowna i ma za zadanie nic tylko zaszokować widza. Nie dodaje żadnego urokowi temu filmowi bo wygląda na strasznie wymuszoną. Twory "re-animatora" nie prezentują się już tak świetnie jak wcześniej, dodatkowo ich zachowanie jest iście niewytłumaczalne. Brak tutaj też czarnego humoru. Właściwie to brak tu niemal wszystkiego. Moja ocena: 2/10.

Shady_Yo

Dosłownie! Idealnie to ująłeś! w tym filmie brakuje praktycznie wszystkiego, oprócz samego doktora z poprzednich części....dla mnie to wielka porażka i zmarnowanie potencjału jak i naprawdę dobrego pomysłu na scenariusz. 5/10 takie naciągnięte.

Shady_Yo

Kurczę...Podobała mi się pierwsza i druga część. Chciałem się zabrać za część trzecia ale Twoja opinia jest tak wyrażona, tak ujęta, że zwraca na tak ważne dla mnie aspekty, że chyba sobie daruję...

ocenił(a) film na 2
Namiestnik_SS

Dzięki :) Co prawda w ten właśnie sposób przypomniałeś mi o tym filmie, o którym to chciałem zapomnieć, ale nie gniewam się aż tak bardzo :)

Shady_Yo


"dopóki nie wszedłem do internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu (PRZEMĄDRZAŁYCH) idiotów" (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones