PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38582}
5,4 857
ocen
5,4 10 1 857
Beyond Re Animator
powrót do forum filmu Beyond Re-Animator

... chyaba tylko tyle ze w skali ocen filmwebu nie mozna przyznac 0. jest to najgorszy film jaki w zyciu widzialem, beznadziejny pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) film na 6
cbr

Bez przesady. Obejrzyj sobie "Alone in the dark", "Zgromadzenie" albo "Dom śmierci". Re - animator" przewyższa je w każdym calu. Proponuje Ci także zapoznać się z "Re - animatorem z 1985 r. , może wtedy zrozumiesz magie zmartwychwstania jakie zostało pokazane w całej tej serii.

opoz

Re-Animator z 1985 jak i z pewnością (bo tych kontynuacji po obejrzeniu pierwszej części nie zamierzam oglądać) cała seria to TOTALNA KUPA !!!

opoz

Nie wiem co według Ciebie było złe w "Zgromadzeniu". Mi się ten film spodobał. Ciekawa fabuła i pomysł. Może i nie straszy, ale musisz przyznać, że nie jest wcale taki cienki.

ocenił(a) film na 6
orson

http://www.filmweb.pl/Ten,film,powinien,byc,sprzedawany,w,aptece%2C,jako,lek,na, bezsenno%B6%E6,%281,10%29,temat,Topic,id=321996 [www.filmweb.pl/Ten,film ...]

opoz

Trzeba najpierw obejrzeć Re-animatora z wcześniejszych lat a dopiero później oglądac tą część. Ale jak dla mnie ta cz. była najgorsza, a szkoda.

użytkownik usunięty
cbr

No tak - dla jednego lolka 'najgorszy film jaki w życiu widział' (bo krótko żyje i mało widział), dla drugiego cała seria to totalna kupa mimo, że...widział tylko pierwszą część. Chciałoby się napisać - 'idzcie się błaźnić gdzie indziej', ale to w końcu forum, więc każdy może pisać co zechce - jak głupie by to nie było...

ocenił(a) film na 7
cbr

dokladnie to jest najgorszy film EVER i za to daje dobry, bo jest wybitny i śmieszny przez tą swoja beznadziejnosc.

asiolek88

najgorszemu dajesz 7/10? idź sie leczyć

cbr

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones